آخرین فیلم حسین شیبانی+ مراسم خاکسپاری

آخرین فیلم حسین شیبانی+ مراسم خاکسپاری

آخرین فیلم حسین شیبانی,حسین شیبانی کیست,بیوگرافی حسین شیبانی,آخرین عکس حسین شیبانی,آخرین صحبت های حسین شیبانی,آخرین پست حسین شیبانی,مراسم خاکسپاری حسین شیبانی

آخرین فیلم حسین شیبانی+ مراسم خاکسپاری

به گزارش تیتربرتر؛ حسین شیبانی، قهرمان سابق پرورش اندام که عناوین متعددی در آسیا و جهان در کارنامه خود داشت، صبح امروز بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.

 

این قهرمان که طی روزهای اخیر در بیمارستان بستری شده بود، بعد از وخیم شدن حالش نتوانست در برابر این ویروس منحوس دوام بیاورد و دار فانی را وداع گفت.

مراسم خاکسپاری حسین شیبانی تاکنون اعلام نشده به محض مشخص شدن زمان، اطلاع رسانی می شود.قهرمانی و کسب عنوان اوورالی در مسابقات آرنولد کلاسیک 2015 اسپانیا از جمله افتخارات شیبانی به حساب می آید. 

 

حسین شیبانی مربی پرورش اندام و بدنساز متولد سال ۱۳۵۸ در دشت ورامین اصالتا بختیاری اهل محله جنوب تهران و اتابک که سابقه عضویت در تیم ملی پرورش اندام ایران دارد و قهرمان حرفه ای جهان و دارنده ۳ مدال طلای جهانی آرنولد ، دارنده طلای آسیایی است.

شیبانی چهره شاخص بدنسازی ایران و دارنده مدال های طلای آسیا و رقابت های آرنولد کلاسیک که مدتی بود بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری شده بود، صبح امروز جمعه ۲۲ مرداد ماه درگذشت.

بر اساس اعلام نزدیکان وی، در مدتی که شیبانی در بیمارستان بستری بود هیچکدام از مسئولان ورزش سراغی از وی نگرفتند.

حسین شیبانی داری کارت حرفه ای NPC و کارت الیت پرو Ifbb بود و مدال طلای قهرمانی آسیا را در مسابقات آرنولد کلاسیک را در کارنامه ورزشی خود ثبت کرده بود .

او به هنگام کسب مدال طلای مسابقات آرنولد کلاسیک در اینستاگرامش نوشت:

هیچ افتخاری بالاتر از این نیست که پرچم کشورت رو دوشت مدال طلا به گردنت تا به دنیا بفهمونی ایرانی به عشق و افتخار پرچم و خاک وطنش میجنگه تسلیم نمیشه حتی با یک دنیا مشقت و سختی

حسین شیبانی قهرمان سابق پروش‌ اندام آسیا به علت ابتلا به ویروس کرونا، دارفانی را وداع گفت.

شیبانی، چهره شاخص بدنسازی ایران و دارنده مدال‌های طلای آسیا و رقابت‌های آرنولد کلاسیک که مدتی بود بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری شده بود، صبح جمعه ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ درگذشت.

 

ایشان سالها پیش ازدواج کرده بود و متاهل می باشد. ثمره این ازدواج یک دختر نوجوان و یک پسر می باشد.

صفحه رسمی این ورزشکار پرورش اندام با نشانی hosseinsheybani.ifbbpro در شبکه اینستاگرام  در دسترس عموم قرار دارد.

آخرین پست اینستاگرامی حسین شیبانی قبل از فوت در زیر منتشر شده است:

دوستان بزرگوارم از اینکه بنده ی حقیر رو مورد محبت خودتون قرار میدید بی نهایت سپاس گذارم . نمدونم با چه کلمات و جملاتی که لایق مهربانی شماست از شما بزرگواران تشکر کنم . اگر تماس گرفتید و بنده حقیر جوابگو نبودم حمل بر بی احترامی به شما بزرگواران نیست کوتاهی منو ببخشید تنها دلیلش این است که با صحبت اکسیژن خونم شدیدا افت میکنه . امیدوارم منو ببخشید دوستتون دارم بهتون عشق میورزم در کنار هم مثل کوه باشید از خودتون خانوادتون دوستانتون و همشهریاتون و در نهایت از کل مردم ایران حمایت کنید هیچ چیز مثل اتحاد و همدلی این سرزمین را حفظ نخواهد کرد . دست تک تکتون رو میروسم و برای سربلندی ایران جان میدهم

گفتنی است، بدن‌سازی، پرورش اندام یا زیبایی‌اندام (Bodybuilding) ورزشی است که در آن فرد بدن‌ساز با انجام تمرین‌های مختلف قدرتی و استقامتی بر روی عضلات خود، همچنین تغذیه مناسب و البته استراحت کافی به ساخت بدنی حجیم، کات شده و متناسب مبادرت می‌ورزد. در پایان قرن ۱۹ میلادی جریان فکری تازه‌ای با رویکردی آرمانی به اساطیر یونانی (که در آن زیبایی، تناسب و پرورش یافتگی عضلات و بدن، عاملی برای ستایش و تمجید انسان قلمداد می‌شد). پدید آمد. بر اثر نفوذ این جریان فکری جدید، سنت قدیمی بلند کردن سنگ به صورت ورزش مدرن وزنه‌برداری درآمد و با توجه به روند توسعه‌اش، جوانب گوناگونی در فرهنگ‌های مختلف پیدا نمود. یوجین ساندو (Eugene Sandow) یک فوق ستاره فرهنگ بدنی در اوایل قرن بیستم شخصی بود که شهرت خود را در اروپا به عنوان مرد قدرتمند حرفه‌ای بدست آورد و پیروزمندانه با دیگر مردان قدرتمند مبارزه می‌کرد و آن‌ها را علی‌رغم تمام شیرین کاریهایشان شکست می‌داد. او در سال‌های ۱۸۹۰ به آمریکا آمد و توسط فلورنس زیگفلد مورد حمایت قرار گرفت. چیزی که ساندو را از سایرین متمایز می‌کرد زیبایی، ورزیدگی، قدرت و پرورش یافتگی عضلات و بدن وی بود و بیشتر به خاطر معروفیت ساندو بود که فروش هالتر و دمبل به‌طور سرسام آوری بالا رفت.

رسانه تیتربرتر، این ضایعه را به خانواده شیبانی و جامعه ورزش کشور تسلیت گفته و برای خانواده آن مرحوم آرزوی صبردارد.

منبع خبر

آخرین فیلم حسین شیبانی+ مراسم خاکسپاری
www.titrebartar.com