مجله

تمدید کنکور

ایا مهلت ثبت نام کنکور سراسری 1402 تمدید می شود

ایا مهلت ثبت نام کنکور سراسری 1402 تمدید می شود – ثبت نام با تاخیر کنکور ، تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری ، آخرین فرصت ثبت نام کنکور 1402

ایا مهلت ثبت نام کنکور سراسری 1402 تمدید می شود

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

اگر سوالی دارید میتوانید در قسمت نظرات بپرسید

ایا مهلت ثبت نام کنکور سراسری 1401 تمدید می شود

ثبت نام کنکور سراسری 1402 نوبت اول از آبان ماه و نوبت دوم از فروردین ماه آغاز می شود و حداکثر ده روز نیز به داوطلبان فرصت داده می شود که با مراجعه به سایت سازمان سنجش و واریز هزینه ثبت نام ، برای نام نویسی در آزمون گروه یا گروه های آزمایشی مورد علاقه خود اقدام نمایند. پس از پایان مهلت ثبت نام یک هفته الی ده روزه کنکور سراسری ، تعدادی از داوطلبان به دلیل اطلاع نداشتن از زمان ثبت نام یا کامل نبودن مدارکشان از این فرایند جا می مانند و سوالی که دارند این است که ایا مهلت ثبت نام کنکور سراسری تمدید می شود؟اگر شما هم از ثبت نام کنکور جا مانده اید ، برای اطلاع از زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور 1402 تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

شما داوطلبان عزیز می توانید برای اطلاع از زمان تمدید ثبت نام کنکور سراسری 1402 با مشاوران ما در ارتباط باشید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

آنچه در این مطلب میخوانید :

با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور ، زمان ثبت نام کنکور سراسری 1402 برای کنکور نوبت اول از تاریخ 8 الی 14 آبان ماه می باشد همچنین زمانبندی ثبت نام کنکور تیرماه 1402 از 15 الی 21 فروردین ماه می باشد.

پس از پایان زمان ثبت نام ، سازمان سنجش فرصت مجددی را در اختیار داوطلبان جا مانده از ثبت نام قرار می دهد تا همه علاقه مندان بتوانند در این آزمون شرکت نمایند.  البته هنوز تاریخ دقیقی برای تمدید مهلت ثبت نام کنکور از سوی سازمان سنجش اعلام نشده است و به محض اطلاع رسانی سایت سنجش ، در اینجا به اطلاع شما عزیزان می رسانیم.

مرتبط بخوانید : کنکور برای فارغ التحصیلان – شرایط فارغ التحصیلان برای شرکت در کنکور

روال ثبت نام با تاخیر کنکور بدین صورت است که داوطلبان جامانده باید پس از ورود به سایت سازمان سنجش ، هزینه ثبت نام را با خرید کارت اعتباری واریز نمایند. هر داوطلب مجاز است که حداکثر در یک گروه آزمایشی اصلی و یک یا دو گروه آزمایشی شناور شرکت نماید ولی به ازای هر یک گروه آزمایشی باید کارت های اعتباری جداگانه تهیه شده و هزینه مجزا پرداخت شود.

پس از پرداخت هزینه و تهیه سریال ثبت نام ، می توانید مراحل ثبت نام را آغاز کنید. برای تکمیل برگه ثبت نام کنکور نیازمند عکس ، مشخصات تحصیلی ، مشخصات شناسنامه ای و … می باشد.

اطلاعات و مدارک لازم برای ثبت نام کنکور بهتر است از قبل تهیه شوند تا در زمان تکمیل فرم ثبت نام ، اطلاعات ناقص نداشته باشید. پس از تکمیل فرم و تایید نهایی نیز حتما باید شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نام کنکور را دریافت نمایید که این دو کد به معنای موفقیت آمیز بودن ثبت نام شماست.

به شما داوطلبان عزیز توصیه می شود که پیش از اقدام به تکمیل فرم ثبت نام کنکور ، حتما دفترچه راهنمای ثبت نام را دانلود کرده و بخش های مهم آن را مطالعه کنید. زیرا ممکن است شرایط جدیدی در کنکور لحاظ شده باشد که شما باید اطلاع داشته باشید.

داوطلبانی که علاقه مند هستند در یک گروه آزمایشی اصلی (ریاضی ، تجربی ، انسانی) و یک یا دو گروه آزمایشی شناور (هنر و زبان) شرکت نمایند ، می بایست برای ثبت نام در هر یک از این گروه ها یک کارت اعتباری مجزا تهیه کرده و هزینه جداگانه بپردازند. این دسته از داوطلبان در زمان شرکت در کنکور نیز باید به تعداد گروه های آزمایشی که شرکت کرده اند ، کارت ورود به جلسه دریافت نمایند.

مرتبط بخوانید : هزینه ثبت نام بدون کنکور سراسری

در مهلت مجدد ثبت نام کنکور ، داوطلبانی که قبلاً ثبت نام کرده اند می توانند فرم ثبت‌ نام خود را از سایت سنجش دریافت کرده و آن را ویرایش کنند. برای ویرایش فرم ثبت نام کنکور نیازی به خرید کارت اعتباری و واریز هزینه نیست و تمام بخش های فرم از عکس ثبت نام گرفته تا کد های درج شده قابل ویرایش هستند. به همه داوطلبان توصیه می شود که در مهلت مجدد حتما یکبار فرم ثبت نام خود را دریافت و بررسی کنند تا در صورت وجود هر گونه مغایرت ، فرصت اصلاح داشته باشند.

بله پیش بینی می شود که همچون سال های قبل ، امسال نیز مهلت ثبت نام کنکور تمدید شود.

معمولا مهلت ثبت نام کنکور دو بار تمدید می شود.

معمولا تعداد روزهای تمدید زمان ثبت نام کنکور کمتر از 3 روز است.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

  دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی که به اسم دانشگاه امام باقر شناخته می شود …

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه *

ایمیل

امضا کنید: کارزار درخواست تمدید زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۱

متاسفانه جمعی از داوطلبانی که سال‌ها تلاش و کوشش کردند به دلایل گوناگون موفق به ثبت نام در کنکور سراسری نشدند و این موضوض باعث هدر رفت تلاش و عمر این جمع است. خواهشمندیم دستور فرمایید امکان ثبت نام مجدد برای آزمون سراسری مجددا برقرار شود تا این جوانان بتوانند در این آزمون مهم ثبت نام کنند.

امضا کنید: کارزار  درخواست تمدید زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۱

درخواست تمدید زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۱

#کنکور_سراسری_۱۴۰۱

ریاست محترم سازمان سنجش

با سلام و احتراممتاسفانه جمعی از داوطلبانی که سال‌ها تلاش و کوشش کردند به دلایل گوناگون موفق به ثبت نام در کنکور سراسری نشدند و این موضوع باعث هدر رفت تلاش و عمر این جمع شده است. خواهشمندیم دستور فرمایید امکان ثبت نام مجدد برای آزمون سراسری برقرار شود تا این جوانان بتوانند در این آزمون مهم ثبت نام کنند.

با تشکر

جهت اطلاع از نتیجه این کارزار و خبرهای مربوط به آن به کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام کارزار مراجعه نمایید.

امیر حسین بختیاری

محمد مهدی درویشی

علی مرادی

علی محمدیان

علی نجف زاده

رقیه پاسلاردخت

فاطمه بستاره

افشین افشانده

Pooya Jafari

صادق عباسی پور

حکیم کردونی

محمد غفرانی

رقیه ذوالفقاری

هانیه عزتی

مینا غیاثوند

گل صنم فتحی

احد عزتی

امیرحسین عزتی عبدالجبار

علیرضا رفعتی کر

سارا سبحانی

فاطمه عزتی

زهرا فتحی

حسین عزتی عبدالجبار

نرگس شناسایی

نیلوفر سبحانی

رحیم عزتی

سیامک فتحی

بابک فتحی زنگ آباد

پروانه فتحی زنگ آباد

عباس موزون

این کارزار در چهارچوب قوانین پلتفرم کارزار تأیید و منتشر شد.

تمدید کنکور

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا