مجله زندگی

بازار امروز ۲۶ خرداد با چه خبرهایی شروع به کار می‌کند؟

بازار امروز ۲۶ خرداد با چه خبرهایی شروع به کار می‌کند؟

ساعد نیوز: در جریان معاملات روز گذشته بازار سهام شاخص کل بورس با افت ناچیزی که داشت در محدوده یک میلیون و ۱۵۰ هزار واحد قرار گرفت و ارزش معاملات هم نسبت به روزهای گذشته روند افزایشی و متعادل‌تری را داشت. امروز بازار سرمایه با چه روندی آغاز به کار می‌کند؟

بازار امروز ۲۶ خرداد با چه خبرهایی شروع به کار می‌کند؟

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از تجارت نیوز، در جریان معاملات روز گذشته بازار سهام شاخص کل بورس با افت ناچیزی که داشت در محدوده یک میلیون و ۱۵۰ هزار واحد قرار گرفت و ارزش معاملات هم نسبت به روزهای گذشته روند افزایشی و متعادل تری را داشت. _ رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: برای بلندمدت تصمیم داریم که مکانیزم دامنه نوسان به شکلی تعریف شود که عامل ایجاد صف نشود، دامنه نوسان نباید کامل برداشته شود، بعد از تکمیل مطالعات یک طرح اساسی برای دامنه نوسان پیدا خواهیم کرد.

_ شارل میشل رئیس شورای اروپا در پایان نشست مشترک سران اتحادیه با رئیس جمهوری آمریکا در بروکسل گفت که دو طرف پیرامون توافق هسته ای ایران که دیپلمات ها در وین سرگرم احیای آن هستند، رایزنی کردند.

_ قیمت طلا روز گذشته (۲۵ خرداد) تحت تاثیر افزایش ارزش دلار به رقم ۱۸۵۹ دلار در هر اونس رسید و برای سومین روز متوالی کاهش پیدا کرد.

_صرافی های بانک ها دیروز سه شنبه قیمت دلار را برای فروش ۲۳ هزار و ۵۷۸ تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۲۳ هزار و ۱۱۱ تومان خریداری می کنند.

_ انس جهانی طلا در بازار دیروز در کم ترین قیمت به ۱۸۵۹ دلار و در بالاترین نرخ به ۱۸۶۸ دلار رسید. قیمت طلا ۱۸ عیار به یک میلیون و ۷۲ هزار تومان رسید.

_ سرانجام بیت کوین به مقاومت حیاتی خود در سطح ۴۰ هزار دلار رسید. ارزش بازار این ارز حدود ۷۵۰ میلیارد دلار است و قیمت بیت کوین در بالاترین سطح خود در سه هفته اخیر قرار دارد.

_ پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان از برنامه افزایش سرمایه ۳۶۰ درصدی از محل سایر اندوخته ها خبر داد.

_ وزیر خارجه سوئیس گفت: آمریکا آماده حمایت از کانال کمک های بشردوستانه به ایران است.

_ «ومدیر» فردا در بورس و اوراق بهادار عرضه می شود.

_ مجوز مصرف واکسن ایرانی کرونا (کوچ ایران برکت) صادر شد.

منبع

بازار امروز ۲۶ خرداد با چه خبرهایی شروع به کار می‌کند؟
saednews.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا