بازگشایی مدارس در ماه مهر

بازگشایی مدارس در ماه مهر

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش از بازگشایی مدارس در مهرماه امسال خبر داد.

بازگشایی مدارس در ماه مهر

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد، رضوان حکیم زاده، معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با حضور دریکی از مدارس خیری شهرستان میبد گفت: وزارت آموزش و پرورش مصمم است تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا بتوانیم درمهرماه سال ۱۴۰۰ بدون دغدغه شاهد بازگشایی مدارس باشیم.

او با بیان اینکه هماهنگی کامل با وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا داریم، افزود: امیدواریم اقداماتی که وزارت بهداشت انجام می‌دهد فرصت‌هایی فراهم شود که شاهد واکسیناسیون جامعه فرهنگی باشیم تا امکان بازگشایی مدارس عملاً فراهم شود.

حکیم زاده با اشاره به اعلام وزارت بهداشت مبنی بر آسیب‌هایی که کرونا با تعطیلی مدارس به ویژه دوره ابتدایی داشته ادامه داد: امیدواریم با تمهیداتی که اندیشیده شده بتوانیم شاهد شروع تحصیلی بدون دغدغه و مشکل باشیم.

این مسئول بیان داشت: بخش نامه ثبت نام در ۲۲ اردیبهشت‌ماه به سراسر کشور ابلاغ شده و فرایند ثبت نام با ثبت نام پیش دبستانی‌ها و کلاس اولی‌ها از اول خرداد ماه شروع شده است.

حکیم زاده افزود: امکان ثبت‌نام برای دوره‌های بعدی هم به همان شکل با توجه به زمان تعطیلی و دریافت کارنامه‌ها وجود دارد، البته همه به شکل الکترونیکی است و پایه اول هم امکان حضوری و هم به صورت الکترونیکی می‌شود ثبت‌نام کرد.

انتهای پیام/و

منبع

بازگشایی مدارس در ماه مهر
www.yjc.news