تعداد موسسه‌های فرهنگی هنری تک منظوره قشم 32 عددی شد

تعداد موسسه‌های فرهنگی هنری تک منظوره قشم 32 عددی شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با افتتاح موسسه فرهنگی “خانواده موفق” تعداد موسسه‌های فرهنگی-هنری تک منظوره در قشم، به 32 عدد رسید.

تعداد موسسه‌های فرهنگی هنری تک منظوره قشم 32 عددی شد

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا کمساری در مراسم افتتاحیه موسسه فرهنگی-روانشناسی “خانواده موفق” عنوان داشت: با توجه به ظرفیت‌های ارزشمند قشم در حوزه دانشگاهی و علوم روانشناسی، راه‌اندازی چنین موسسه‌هایی ضمن تقویت توان نیروهای علمی، به جوانان، انگیزه تلاش برای ادامه تحصیل و آماده شدن برای ورود به بازار کار می‌دهد. 

وی افزود: مشاوره و فرهنگ‌سازی داشتن یک مشاور برای هر خانواده،  در تحکیم بنیان خانواده‌ها چه در بُعد همسرداری و چه در بُعد فرزندپروری اهمیت ویژه‌ای دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: توسعه و بهبود فرهنگ در جامعه یکی از وظایف موسسه‌های فرهنگی است که خوشبختانه در قشم رو به گسترش است.

bafe65d8-a21c-4a99-b9b7-e75e05d76ff3

اسماعیل کیانی، رییس اداره بهزیستی شهرستان قشم نیز ضمن تأکید بر لزوم حمایت از موسسه‌هایی که خدمات مؤثری به جامعه می‌دهند، گفت: این‌گونه موسسه‌ها، بازوی اجرایی و پرتوان بهزیستی هستند و ما از فعالیت‌های این مرکز به نفع مجموعه هدف خود و جزیره قشم استفاده خواهیم کرد.

در ادامه دکتر عماد یوسفی، مدیر گروه روانشناسی دانشگاه آزاد قشم و مؤسس مجموعه “خانواده موفق” به تشریح اهداف این موسسه پرداخت و افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی در حوزه‌های مختلف باهدف فرهنگ‌سازی، تقویت بنیان خانواده و تربیت مربی از عمده‌ترین هدف‌های تأسیس این مجموعه است.

منبع

تعداد موسسه‌های فرهنگی هنری تک منظوره قشم 32 عددی شد
www.shomanews.com