زندگی

حضور مردم مراغه در پای صندوق‌های رای رو به افزایش است

حضور مردم مراغه در پای صندوق‌های رای رو به افزایش است

معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به بازدیدش از ۳۰ شعبه اخذ رای، گفت: با وجود اینکه که در ساعت‌های شبانگاهی قرار داریم، حضور مردم شهرستان در پای صندوق‌های رای همچنان رو به افزایش است.

حضور مردم مراغه در پای صندوق‌های رای رو به افزایش است

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز،«سیدعلی موسوی» معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه  گفت: زمان اخذ رای حداقل تا ساعت ۲۲ به صورت قطعی تمدید شده است و احتمال تمدید دوباره وجود دارد.

اوافزود: واجدان شرایط رای در این شهرستان همچنان فرصت دارند تا در پیروزی ملت ایران در انتخابات ۱۴۰۰ سهیم شوند.

به گفته او تعداد واجدان شرایط رای شهرستان در انتخابات امروز، ۲۸ خردادماه ۲۰۱ هزار و ۲۳۴ نفر است که ۱۰۲ هزار و ۲۸۱ نفر از این تعداد را آقایان تشکیل می‌دهند و چهار هزار و ۵۴۲ نفرشان نیز رای اولی هستند.

رئیس هیات اجرایی انتخابات مراغه با اشاره به وجود ۲۲۰ شعبه اخذ رای در سطح شهرستان، بیان کرد: ۱۹ شعبه اخذ رای نسبت به انتخابات قبلی در سطح شهرستان اضافه شده تا در شرایط ناشی از کرونا از تجمع مردم در شعبه‌ها جلوگیری شود.

موسوی اضافه کرد: واجدان شرایط این شهرستان با توجه به افزایش تعداد شعبه‌های اخذ رای و تغییر مکان برخی از آن‌ها با هدف رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، می‌توانند به خلوت‌ترین شعبه مراجعه کرده و از ازدحام پرهیز کنند.

 زمان اخذ رای در سراسر کشور از ساعت ۱۹ به بعد هر ۲ ساعت یکبار تمدید می‌شود و بعید نیست که بسیاری از مردم مراغه با گل‌های دقیقه ۹۰ و شبانه در میدان حضور پیروز شوند، زیرا برخی از شعبه‌های اصلی شهر از جمله بانک ملی همچنان با صف رای‌دهندگان مواجه است.

پیش از این نیز در گزارشی با تیتر «رای دقیقه ۹۰ به پیروزی ملت» پیش بینی شده بود که وقتی گرمای هوا که از تب و تاب بیافتد، یک تعداد دیگر از اهالی باغ‌شهر مراغه فرصت می‌کنند تا بر سر صندوق‌های رای حاضر شوند و در دقیقه پایانی انتخابات دولت سیزدهم و شورای ششم به پیروزی ملت ایران رای دهند.

انتهای پیام/

منبع

حضور مردم مراغه در پای صندوق‌های رای رو به افزایش است
www.yjc.news

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا