اخبار

فرارو

فرارو

پراید، تیبا، ساینا، سمند EF۷ و تندر ۹۰ امروز شنبه پنجم تیرماه ۱۴۰۰ با کاهش قیمت در بازار فروخته می‌شوند

فرارو

فرارو- بسیاری از خودرو‌های سایپا و ایران‌خودرو امروز شنبه پنجم تیرماه با کاهش قیمت در بازار حضور دارند. محصولاتی مثل پراید، تیبا هاچ‌بک، ساینا و کوئیک در بین خودرو‌های سایپا و سمند و تندر ۹۰ در بین محصولات ایران‌خودرو از یک تا سه میلیون تومان ارزان شدند. البته خودرو‌های مونتاژی این دو کارخانه مثل کیا سراتو و هایما با رشد ۱۰ میلیون تومانی فروخته می‌شوند.

هایما S۷ و S۵ بیشترین افزایش قیمت را در بین محصولات ایران خودرو داشتند. این دو محصول مونتاژی هر کدام پنج میلیون تومان نسبت به هفته قبل گران شدند و به ترتیب ۶۷۵ میلیون تومان و ۶۳۵ میلیون تومان فروخته می‌شوند. در بین خودرو‌های داخلی هم دنا تیپ یک امروز ۲۷۱ میلیون تومان قیمت دارد و افزایش یک میلیون تومانی را تجربه می‌کند. اما سمند EF۷ و تندر ۹۰ دو میلیون تومان ارزان شدند.

خودرو‌های سایپا امروز ارزان شدند. پراید ۱۳۱ و ۱۳۲ هر کدام دو میلیون تومان و تیبا هاچ‌بک و کوئیک دنده‌ای سه میلیون تومان از معاملات روز پنجشنبه هفته قبل قیمت کمتری دارند. البته بیشترین افت قیمت در کیا سراتو دیده می‌شود که رقم ۸۱۵ میلیون تومانی این خودرو نشان دهنده کاهش ۱۰ میلیون تومانی آن است. در سوی مقابل سیتروئن ۸۶۰ میلیون تومان قیمت خورده و رشد ۱۰ میلیون تومانی را تجربه می‌کند.

منبع خبر

فرارو
fararu.com

مطالب مرتبط

شتاب گیری پارس Xu7

درگ کیا سراتو با جک s5

درگ سورن توربو و پارس elx

بررسی وضعیت قیمت خودروهای وارداتی در بازار

تست تصادف کیا سراتو 2014

دریفت با کیا سراتو کوپ

تست تصادف کیا سراتو 2015

از سراسر وب

در دانچی ببینید اسپرت کردن ماشین پژو پارس در جی تی آی وی…پرشیا در GTA V

ماکسیمم سرعت کیا سراتو کوپ محدود

آموزش بازکردن داشبورد پژو 405

دکمه بازگشت به بالا