مجله

مانتو شلوارهای تابستانی اسپرت مد روز

شومیز مانتویی

شومیز مانتویی در میان دختر خانم‌های خوش پوش امروزی به ویژه آنها که استایل کژوال می‌پسندند بسیار پرطرفدار است.رنگ این مدل شومیزها مهم است.

شومیز مانتویی

شومیز مانتویی در میان دختر خانم‌های خوش پوش امروزی به ویژه آنها که استایل کژوال می‌پسندند بسیار پرطرفدار است. انتخاب رنگ در این مدل از شومیزها اهمیت فراوانی دارد.

شومیز با کاربردهای گوناگون و مدل های متنوع چنان جای خود را در دل دختران و زنان جوان باز کرده که در هر فصل عنوان یکی از پرطرفدارترین البسه بازار پوشاک را به خود اختصاص می‌دهد. طراحان مد و فشن، شومیزها را با انواع طرح‌ها و مدل‌ها روانه بازار کرده‌اند اما ویژگی اصلی شومیز راحتی ، لطافت پارچه و آستین‌های بلند آن است.

جدیدترین شومیزهای ما را در اینستاگرام کمد شاپ ببینید. برای ورود به اینستاگرام کمد شاپ اینجا کلیک کنید.

شومیز مانتویی

شومیز مانتویی را می توان نوعی مانتو اسپرت کوتاه هم تلقی کرد چرا که برخی خانم‌ها در محافل خصوصی و سفرها و گشت و گذارهای خود شومیزهای مانتویی را در قالب مانتو اسپرت استفاده می‌کنند. البته این نوع شومیز در مجالس و مهمانی‌های رسمی هم تن پوش خوبی برای بانوان خواهد بود به شرط آن که در آن جمع حد و مرزها به خوبی رعایت شود. شومیزهای مانتویی از شومیزهای معمولی کمی بلندتر است و با انواع شلوارهای جین و پارچه ای، کتان به خوبی ست می‌شود.

شومیز مانتویی سه ویژگی مهم و مورد توجه دختران ایرانی یعنی راحتی، سبکی و شیک بودن را با هم دارد. به همین دلیل متقاضیان این لباس روز به روز در حال افزایش است.

جدیدترین شومیزهای ما را در سایت کمد شاپ ببینید. برای ورود به صفحه این محصول اینجا کلیک کنید.

در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا درباره بهترین رنگ‌های شومیز مانتویی دخترانه دانستنی‌های مهمی را با شما به اشتراک بگذاریم.

چنانچه پوست شما سرد است یعنی از رنگ پوست سفید شیری یا صورتی برخوردارید یکی از بهترین رنگ‌های شومیز مانتویی برای شما آبی است. البته آبی تیره چندان برای شما مناسب نیست و باید طیف روشن آبی را انتخاب کنید. شومیزهای مانتویی سفید با پوست شما خیلی هماهنگ نیست اما اگر اصرار دارید تیپ سفید بزنید می‌توانید یک کلاه اسپرت به رنگ آبی روشن سرتان بگذارید و با این ترفند رنگ سفید شومیز را با پوستتان هماهنگ کنید.

به طور کلی اگر طرفدار تیپ اسپرت و مانتو اسپرت هستید، کلاه اسپرت را هم گوشه ذهنتان داشته باشید چرا که رنگ کلاه اسپرت می تواند تا حدی متعادل کننده یا پوشاننده رنگ پوست شما باشد.

شومیزهایی با رنگ‌های صورتی و بنفش روشن و سبز ملایم هم با رنگ پوست شما همخوانی خوبی دارند ضمن این که رنگ‌های پرطرفدار و مد روز به شمار می‌آیند. شومیز لباسی است که رنگ آن معمولا یکدست است و شومیزهای چند رنگ و طرح‌دار کمتر مورد استقبال قرار می‌گیرند .

ضمنا چون این لباس آستین‌دار است و قسمت بالا تنه را کاملا می‌پوشاند رنگ شومیز شما بر رنگ سایر لباس‌هایتان غلبه خواهد داشت. اگر دامن یا شلواری که می‌خواهید با شومیز ست کنید رنگ متضاد داشته باشد ترکیب چندان چشم‌نوازی ایجاد نخواهد کرد. بنابراین بهتر است اگر پوست شما سرد و روشن است و شومیز مانتویی خود را از رنگ های آبی، صورتی، بنفش یا خاکستری برگزیده‌اید، شلوارهایتان را هم از همین رنگ‌ها انتخاب کنید.

مانتو شومیزی راه راه

اگر پوست شما گرم است یعنی پوستی به رنگ قهوه ای روشن دارید شاید بهترین رنگ شومیز مانتویی برای شما آبی مایل به بنفش باشد. این رنگ که همخوانی بسیار خوبی با پوست های سبزه دارد به رنگ گل پریوش هم معروف شده و رنگ سال ۲۰۲۲ است.

با پوشیدن شومیز آبی مایل به بنفش کاملا هماهنگ با مد سال عمل کرده‌اید. قرمز و نارنجی رنگ های دیگری است که اگر پوست گرم دارید می‌توانید شومیز خود را از طیف‌های آن انتخاب کنید. شومیزهایی با رنگ های زرد و لیمویی هم می‌تواند انتخاب‌های خیره کننده‌ای برای دختران سبزه باشند.

دختران سبزه‌ای که مانتو اسپرت سفید و کرم را امتحان کرده اند و با پوستشان هماهنگ بوده بد نیست شومیزهایی با همین رنگ‌ها را هم امتحان کنند.

از طیف رنگ های سبز، یک رنگ آن با پوست های گرم هماهنگی بسیار خوبی دارد و آن زیتونی است. شومیزهای زیتونی انقدر پرطرفدارند که  دختران دارای پوست سرد هم آنها را می‌پوشند اما باید دانست این رنگ بیشتر با پوست‌های گرم همخوان است.

اگر پوستتان سبزه است ، در زمستان ست کردن شلوار سفید و بلوز یقه اسکی سفید با شومیز مانتویی دخترانه آبی مایل به بنفش یا زیتونی فوق العاده خواهد بود. در تابستان هم جای بلوز یقه اسکی را با یک تیشرت سفید عوض کنید.

شومیزهای آبی روشن، خاکستری روشن و سورمه‌ای معمولا برای سبزه‌ها انتخاب‌های خوبی نیستند و بهتر است از آنها صرف نظر کنید.

شومیز مانتویی ارزان

پوست های گندمی یا خنثی با انواع رنگ ها هماهنگ هستند و اگر شما پوست خنثی دارید دستتان برای انتخاب بهترین رنگ شومیز مانتویی بازتر از سبزه‌ها و سفیدها است! شما می‌توانید شومیز خود را از بهترین انتخاب خانم‌های دارای پوست سفید یعنی آبی روشن برگزینید یا بهترین انتخاب سبزه ها یعنی آبی مایل به بنفش را به کمد لباس خود اضافه کنید اما اگر هر دو این شومیزها را امتحان کنید به این نتیجه می رسید که دومی انتخاب بهتری است.

لباس هایی از طیف رنگ‌های خاکستری، سبز و قرمز هم به تن دخترانی که پوست خنثی و گندمی دارند، برازنده است. اگر شومیزی که انتخاب کرده اید از این طیف رنگ‌هاست بد نیست بدانید هر چه این رنگ‌ها سیرتر باشند انتخاب بهتری برای شما هستند.

در پایان باید به این نکته اشاره کنیم که نقش  ست کردن را در انتخاب بهترین رنگ های شومیز دست کم نگیرید. شومیز مانتویی از شومیزهای معمولی کمی بلندتر است و اگر در ست کردن موفق عمل کنید می توانید با هوشمندی از کنار محدودیت هایی که بانوان در کشور ما برای استفاده از مانتو اسپرت و سایر لباس‌های کوتاه در اماکن عمومی دارند، عبور کنید. به عنوان مثال می توانید شومیز مورد علاقه خود را با شلوارهای جین یا پارچه ای مام استایل ست کنید. ست کردن شومیز با بعضی لباس‌ها می‌تواند استایل شما را فریبنده و هیجان انگیز کند، پس اهل ریسک باشید و امتحان کنید!

انتهای مطلب

مدل های ست مانتو و شلوار اسپرت شیک + تصاویر

ست کردن رنگ و مدل مانتو و شلوار برای خانم ها سخت است، به همین دلیل کلی ست مانتو و شلوار شیک برایتان جمع آوری کرده ایم تا ایده بگیرید.

مدل های ست مانتو و شلوار اسپرت شیک + تصاویر

ست کردن رنگ و مدل مانتو و شلوار برای خانم ها سخت است، به همین دلیل کلی ست مانتو و شلوار شیک برایتان جمع آوری کرده ایم تا ایده بگیرید.

ست مانتو و شلوار جین

در ست کردن مانتو و شلوار باید به رنگ ، جنس و مدل آن ها دقت کنید زیرا برخی از رنگ ها اصلا با هم همخوانی ندارند و باید در انتخاب رنگ لباس دقت کنید. برخی از مدل مانتوها باید با شلوار جین ست شوند و برخی از مدل مانتو ها فقط با شلوار پارچه ای گشاد هماهنگی دارند ، با مشاهده تصاویر زیر در ست کردن لباس حرفه ای شوید.

مدل مانتو شلوار تابستانی

ست رنگ مانتو شلوار دخترانه

ست های مانتو شلوار که در این بخش مشاهده میکنید همگی برگرفته از مد سال هستند و توسط طراحان لباس انتخاب شده اند. مانتوهای تابستانه ، اسپرت ، مجلسی ، پاییزه جزو این ست های جذاب هستند.

ست مانتو قرمز و شلوار

ست رنگ لباس زنانه

ست مانتو شلوار شال زنانه

مدل مانتو پاییزه با ست کیف و کفش

ست مانتو شلوار پاییزه

ایده ست کردن لباس

ست رنگ مانتو شلوار

ست مانتو شلوار جین

معرفی ۱۱ مدل از انواع مانتوهای کوتاه و بلند و نحوه ست کردن آن‌ها

آیا با انواع مانتو زنانه آشنایی دارید؟ با مطالعه این مطلب بهترین مانتو را متناسب با هر مکانی انتخاب کنید و از آن لذت ببرید

معرفی ۱۱ مدل از انواع مانتوهای کوتاه و بلند و نحوه ست کردن آن‌ها

انواع مانتو زنانه بر اساس موقعیت‌های مختلف را می‌توانیم در نظر بگیریم و از آن‌ها استفاده کنیم. شما می‌توانید با ست‌کردن لباس‌های خود به همراه بقیه اجزای استایل مثل: شلوار، کفش، شال یا روسری به همراه اکسسوری‌ها استایل زیبا و شیکی برای خود درست کنید. در ادامه این بلاگ در مورد انواع مانتوها و نحوه ست‌کردن آن‌ها بیشتر توضیح خواهیم داد.

از انواع مانتو بلند زنانه می‌توانیم به مانتو بلند جلوباز اشاره کنیم که امروزه خانم‌های ایرانی از آن بسیار استفاده می‌کنند و نزد آن‌ها بسیار محبوب شده است. شما بهتر است در انتخاب اجزای دیگر برای ست‌کردن و همچنین قد و وزن اندام خود دقت بسیاری کنید، این مدل مانتو جلوباز بلند را با توجه ‌به جنس، رنگ، مدل آن با شلوارهای مناسب با مانتوهای جلوباز بلند بپوشید تا استایل شما چشمگیر و زیبا شود.

برای پوشیدن این مدل مانتو بهترین فرم اندام برای خانم‌ها کسانی هستند که قد بلندی دارند. پیشنهاد می‌شود مانتو جلوباز خود را با شلوارهای گشاد پارچه‌ای و یا شلوار خیلی جذب است کنید. برای بلندتر به نظر رسیدن است بهتر است مانتو و شلوار شما هم‌رنگ باشد و از شلوار گشاد استفاده شود.

این مدل مانتو برخلاف مدل مانتو بلند برای افرادی که قد کوتاهی دارند بهترین گزینه برای رفع نگرانی قدکوتاه بودن است. یکی از مدل‌های کوتاه مانتو کتی است که در نوع خود بسیار شیک و خوش فرم است. شما می‌توانید شلوار و مانتو خود را در یک طیف رنگ انتخاب کنید و آن‌ها را باهم ست کنید و شال یا روسری خود را با رنگ کفش موردنظر خود استفاده کنید.

این نوع مدل مانتو از انواع مانتو زنانه مجلسی هم به‌حساب می‌رود. ترکیب این نوع مانتو می‌توان از ترکیب تور و پارچه‌های براق استفاده کرد و یا استفاده از پارچه‌های زرق‌وبرق‌دار به همراه پارچه‌های ساده ترکیب کنید، البته هم می‌توانید هر دو پارچه ترکیبی را از یک جنس اما در رنگ‌های متفاوت بدوزید. از این مدل مانتو می‌توانید از انواع مراسم رسمی و مجالس مختلف بهره‌مند شوید.

در این سبک از انواع مانتو شما ظاهری آراسته و ساده در مدت‌زمان کوتاهی خواهید داشت. این مدل مانتو جز انواع مانتو زنانه ساده به شمار می‌رود زیرا در سبک مینیمال بسیار کم از اکسسوری‌ها استفاده می‌شود. مانتو زنانه مینیمال انواع مختلف رنگ‌ها را ندارد و رنگ‌های آن‌ها خنثی و بدون طرح است. طیف‌های رنگ در استفاده از این مانتوها مینیمال رنگ‌های، سیاه، سفید، طوسی، خاکی و در این مدل طیف‌ها استفاده می‌شود. فراموش نکنید که اگر از هر سبکی در استایل خود استفاده می‌کنید حتماً اندازه و فیت اندام شما باشد.

وقتی شما به یک استایل راحت و خیابانی نیاز دارید. استایل کژوال بهترین گزینه برای شماست که می‌توانید به همراه شلوار پارچه‌ای و یا حتی جین به همراه مانتو ساده آن‌ها را باهم ست کنید و پوشیدن کفش کتونی با شال هم رنگ باعث می‌شود زیبایی و راحتی استایل شما چندبرابر شود.

این مدل مانتو در تمامی فصل‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد، مثلاً در فصل بهار یا تابستان می‌تواند از مانتوهای نخی ساده با صندل و شال نخی و یا در فصل زمستان یا پاییز از مانتوهای ضخیم‌تر به همراه شلوار جین و کتونی بپوشید و از استایل کژوال و راحت خود لذت ببرید.

مانتو مدل اسپرت جزو مانتوهای ساده به شمار می‌رود که می‌توانید در مکان‌های آموزشی، رسمی استفاده کنید و اگر شما دانشجو هستید مانتو اسپرت بهترین گزینه برای استفاده در دانشگاه است. مانتو اسپرت از ویژگی‌های مثبتی مثل راحتی و در این حال شیک بودن بهره می‌برد. هرگز فراموش نکنید استفاده از مدل مانتو اسپرت به‌هیچ‌وجه مناسب مهمانی‌ها و مجالس نیست و بهتر از آن در این موقعیت‌ها استفاده نکنید.

مانتو مجلسی زنانه در مکان‌ها و موقعیت‌هایی که شما نمی‌توانید لباس شب بپوشید بسیار پرکاربرد است. شما باید مانتو مجلسی خود را با توجه ‌به دوخت و سایز خود بپوشید باید دوخت آن ظریف باشد. این مدل مانتو نسبت به انواع مانتو دیگر از قیمت بالاتری برخوردار است.

این نوع مانتو را با پارچه‌های طرح‌دار خاص و زیبا دوخته شده و به بازار ارائه می‌شود و مانند لباس‌های شب مطابق با مد روز بهتر است با بهترین شلوار در رنگ و جنس و کیف و کفش است بپوشید.

مدل مانتو اداری امروزه در ادارات برای خانم‌ها پوشش رسمی به‌حساب میاید که هرروزه باید از این مدل مانتو و شلوار ثابت استفاده کنند. استفاده از مانتو اداری باعث صرفه‌جویی هزینه نیز می‌شود و شما می‌دانید استفاده از یک یا دو مانتو ثابت به‌صرفه‌تر از خرید تعداد بالا برای هر روز کاری است. بهتر است در این مدل مانتو و سایر انواع مانتو رسمی از پارچه‌های نخی استفاده کنید؛ زیرا پارچه‌های نخی علاوه‌بر سبک بودن ضد تعریق هم هستند و شما می‌توانید طولانی‌مدت در محل کار خود از این مدل مانتوها استفاده کنید.

مدل مانتو جین کوتاه در انواع مانتو کژوال و اورسایز قرار می‌گیرد و بهترین زمان برای استفاده از این کت‌های کوتاه در شروع فصل پاییز است. این مدل مانتو کتی جین یکی از آیتم‌هایی است که مشکل همیشگی چه بپوشم خانم‌ها را حل می‌کند. با استفاده از شلوارهای جین و کتونی استایل کژوال و زیبایی خواهید داشت و فراموش نشود استفاده از یک آیتم طرح‌دار در کنار مانتو کوتاه جین باعث زیبایی خاصی در استایل شما می‌شود.

این مدل از مانتوها به مانتوهای گل‌گلی معروف هستند و سبک این مدل از مانتوها از طبیعت گرفته شده است. با برش‌های خاصی که در دوخت آن این‌جا شده باعث می‌شود افراد را لاغرتر و کشیده‌تر نشان دهد. بهتر است با این مدل مانتو شلوارهای بدون طرح و با رنگ مناسب مانتو و کیف و کفش خود انتخاب کنید. این نوع مدل مانتو برای فصل‌های گرم مثل تابستان و بهار مناسب است.

یکی از پرکاربردترین لباس برای خانم‌ها مانتو است که انتخاب آن به سلیقه و موقعیت مکانی و زمانی بستگی دارد. عوامل مختلفی برای انتخاب مانتو وجود دارد مثل: رنگ، جنس، مدل و غیره وجود دارد و خانم‌ها در خرید اصولی آن باید دقت به خرج بدهند.

پوشاک ام جی کالکشن به‌عنوان یکی از پیشروترین فروشگاه‌های آنلاین لباس زنانه به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه یک لباس مناسب و جذاب برای خودتان انتخاب کنید.

کلمات کلیدی

مدل مانتو

مانتو شلوارهای تابستانی اسپرت مد روز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا