مجله

سامانه یکپارچه ثبت نام ایران خودرو 1401

.

ثبت نام سومین مرحله قرعه کشی خودرو در سامانه یکپارچه آغاز شد + محصولات و قیمت

ثبت نام سومین مرحله قرعه کشی خودرو در سامانه یکپارچه از امروز آغاز شد.

ثبت نام سومین مرحله قرعه کشی خودرو در سامانه یکپارچه آغاز شد + محصولات و قیمت

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، ثبت‌نام سومین مرحله فروش خودرو در سامانه یکپارچه از امروز آغاز شده است. در این مرحله دو شرکت خودروسازی ایران‌خودرو و سایپا اقدام به عرضه محصولات خود کرده‌اند.

ایران‌خودرو در فروش فوق‌العاده خود 6 محصول و در پیش‌فروش، 4 محصول را عرضه می‌کند.

شرکت سایپا نیز فقط در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت محصولاتی را عرضه کرده است که فقط برای فروش فوق‌العاده خودرو ساینا اس قرعه‌کشی انجام می‌شود و سایر خودروها بدون قرعه‌کشی در اختیار ثبت‌نام‌کنندگان قرار می‌گیرد.

بنابر اعلام سخنگوی وزارت صنعت در سومین دوره قرعه کشی یک پارچه نزدیک به 60 هزار خودرو عرضه می شود که 50 درصد ظرفیت قرعه کشی به طرح جوانی و 20 درصد ظرفیت به خودروهای فرسوده اختصاص پیدا کرده است.

تنها تفاوت سومین دوره مرحله فروش خودرو را باید اخذ استعلام از ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت برای متقاضیان مشمول طرح خودروی فرسوده عنوان کرد.

محدودیت های ارائه شده در این نوبت از فروش به شرح زیر است:

 انطباق همزمان کارت ملی، گواهینامه، حساب بانکی و سیم کارت به نام شخص متقاضی برای ثبت نام 

کد ملی (هر کدملی یک خودرو)

سن (بالای 18 سال)

برای کلیه طرح های تا اطلاع ثانوی، محدودیت فاصله زمانی آخرین خرید، از سایر خودروسازها (48 ماهه) ملاک می‌باشد.

تبصره: الزام نداشتن پلاک فعال انتظامی برای طرح های فروش فوق العاده، فوری و پیش فروش ملاک عمل قرار خواهد گرفت

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی (شرایط عمومی و اختصاصی) در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می شود و وجه مشتری حداکثر ظرف مدت 20 روز به شماره شبای معرفی شده مسترد می گردد و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه خودروساز نخواهد بود.

دارا بودن گواهینامه رانندگی خودرو

عدم امکان صلح در قراردادهای فروش

صحت سنجی مندرجات سجلی و پستی بر اساس سامانه امتا

غیرفعال نمودن گارانتی خودرو پس از 5 ماه و 1000 کیلومتر از تاریخ تحویل در صورت عدم مراجعه برای سرویس اولیه.

انتهای پیام/+

سامانه یکپارچه تخصیص خودرو/ موعد و شرایط ثبت‌نام

سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از فردا سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ آغاز به کار کند. شرایط ثبت‌نام خودرو در این سامانه چیست؟

سامانه یکپارچه تخصیص خودرو/ موعد و شرایط ثبت‌نام

به گزارش تجارت‌نیوز، سازمان حمایت از حقوق مصرف‌‌کنندگان، سامانه یکپارچه تخصیص خودرو را به دستور وزارت صمت طراحی کرده است. از فردا، سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱، استفاده از این سامانه کلید می‌خورد.

خودروسازان و شرکت‌های دولتی و خصوصی باید محصولات خود را از طریق این سامانه واحد به مشتریان عرضه کنند. در بخش معرفی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، مزایای اصلی این سامانه، توزیع عادلانه، شفافیت عملکرد، جلوگیری از تولید خودروهای ناقص و تعدد انتخاب برای متقاضی در خصوص نوع محصول و بخشنامه‌های فروش، اعلام شده است.

اکنون در این سامانه، لینک ثبت‌نام در طرح‌های شش شرکت شامل ایران‌خودرو، سایپا، کرمان موتور، مدیران خودرو، بهمن موتور و آرین پارس موتور درج شده است.

در صفحه نخست این سامانه آماده است: ثبت‌نام در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از روز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ راس ساعت ۹ صبح آغاز و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. کاربران سامانه می‌توانند از تاریخ مذکور اقدام به انتخاب محصول کنند. تقدم و تأخر در زمان ثبت‌نام تاثیری در شانس برنده شدن کاربران در قرعه‌کشی نخواهد داشت.

اکنون در این بخش نام،مشخصات و لینک ثبت‌نام چندین محصول آماده است. از جمله: تیگو ۷ (مدیران خودرو)، پژو ۲۰۶ (ایران خودرو)، جک S5 (کرمان موتور)، لاماری ایما (آرین پارس موتور)، کوئیک (سایپا) و دیگنیتی (بهمن موتور).

-انطباق همزمان کارت ملی، گواهینامه، حساب بانکی و سیم کارت به نام شخص متقاضی برای ثبت نام

-کد ملی (هر کدملی یک محصول)

-سن (بالای ۱۸ سال)

-برای کلیه طرح‌های تا اطلاع ثانوی، محدودیت فاصله زمانی آخرین خرید، از سایر خودروسازها (۴۸ ماهه) ملاک است.

تبصره: الزام نداشتن پلاک فعال انتظامی برای طرح های فروش فوق العاده، فوری و پیش فروش ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

-در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی (شرایط عمومی و اختصاصی) در هر مرحله تا قبل از تحویل محصول ثبت‌نام متقاضی کان لم یکن تلقی می‌شود و وجه مشتری حداکثر ظرف مدت ۲۰ روز به شماره شبای معرفی شده مسترد می‌گردد و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل محصول متوجه خودروساز نخواهد بود.

-دارا بودن گواهینامه رانندگی

-عدم امکان صلح در قراردادهای فروش

-صحت سنجی مندرجات سجلی و پستی بر اساس سامانه امتا

-غیرفعال نمودن گارانتی خودرو پس از ۵ ماه و ۱۰۰۰ کیلومتر از تاریخ تحویل در صورت عدم مراجعه برای سرویس اولیه.

-درصورت ثبت‌نام و برنده شدن در قرعه‌کشی و عدم واریز وجه تا دو دوره نمی‌توان در طرح‌های فروش بعدی شرکت کند.

آخرین اخبار درباره فروش خودروسازان را در صفحه پیش‌فروش خودرو دنبال کنید.

آغاز ثبت نام محصولات ایران خودرو از امروز ۱۲ مهر ۱۴۰۱+ جزئیات

فروش فوق العاده و پیش فروش محصولات ایران خودرو از امروز ۱۲ مهرماه از طریق قرعه کشی آغاز می‌شود.

آغاز ثبت نام محصولات ایران خودرو از امروز ۱۲ مهر ۱۴۰۱+ جزئیات

فروش فوق العاده و پیش فروش محصولات ایران خودرو از امروز ۱۲ مهرماه از طریق قرعه کشی آغاز می‌شود.

به گزارش مشرق، فروش فوق العاده و پیش فروش محصولات ایران خودرو برای مهر ۱۴۰۱ از امروز ۱۲ مهرماه از طریق قرعه کشی در سایت ایران خودرو به نشانی www.esale.ikco.ir آغاز می‌شود.

شرایط فروش فوق به ۳ صورت، متقاضیان عادی – طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و خودروهای فرسوده برقرار می باشد.

روز گذشته منوچهر منطقی معاون وزیر صمت گفته بود در نیمه دوم امسال، عرضه همه خودروهای سایپا و دیگر شرکت‌های خودروساز با توجه به معادل بودن عرضه و تقاضا، توسط خود شرکت‌ها یا از طریق بورس کالا انجام می‌شود.

ایران خودرو نیز فروش خودروهای تولیدی را در سامانه فروش خود شرکت اجرا خواهد کرد و در عمل غیر از محصولات یک خودروساز در کشور، همه خودروها از فرآیند قرعه کشی در سامانه یکپارچه فروش خودرو خارج شده‌اند.

نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز 11 آبان / لیست اسامی برندگان با کد ملی + لینک

مراسم قرعه‌کشی دو طرح فوق‌العاده و پیش فروش یک ساله محصولات ایران‌خودرو آغاز شد.

نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز 11 آبان / لیست اسامی برندگان با کد ملی + لینک

 قرعه‌کشی محصولات ایران‌خودرو آغاز شد

بر اساس اعلام شرکت ایران‌خودرو پیش از ظهر امروز مراسم قرعه‌کشی دو طرح فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش یک ساله محصولات این شرکت با حضور نهادهای نظارتی آغاز شده است.

در طرح فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو 5 محصول سورن پلاس، پژو پارس سال، پژو ای ال ایکس، پژو 207 دستی مجهز به فرمان برقی و پژو 207 اتوماتیک 6 سرعته دو رنگ عرضه شده است.

همچنین در طرح پیش‌فروش یک ساله تارا دستی، تارا اتوماتیک، دنا پلاس توربو شارژ دستی مجهز به گیربکس 6 سرعته و فرمان برقی، دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک و رانا پلاس به متقاضیان عرضه شده است./ تسنیم

اسامی برندگان فروش فوری ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی نحوه جستجو با کد پیگیری

قرعه کشی فروش فوری ایران خودرو امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۱ با حضور نهاد‌های نظارتی برگزار می‌شود ایران خودرو در جدیدترین فروش محصولات خودرو ۵ محصول را در فروش فوری و ۵ محصول را در پیش فروش را از ۵ آبان تا ۸ آبان با قیمت مشخص و موعد تحویل سه ماهه در بخش فروش فوری و موعد تحویل یکساله در پیش فروش به روش قرعه کشی و به صورت اینترنتی عرضه کرد در ادامه این خبر نتایج قرعه کشی ایران خودرو و لینک اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی در امروز چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ و آدرس سایت ایران خودرو، قیمت ایران خودرو و سایر جزئیات را خواهیم آورد.

به گزارش راهبرد معاصر؛ نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز چهارشنبه 11 آبان 1401 پس از برگزاری قرعه کشی با حضور نهاد های نظارتی بر روی سایت ایران خودرو منتشر خواهد شد لازم به ذکر است که  سامانه فروش یکپارچه خودرو حذف شده است و عرضه این محصولات ایران خودرو از طریق سایت ایران خودرو امکان پذیر بود. در جدیدترین طرح فروش ایران خودرو متقاضیان می توانستند جهت ثبت نام خودرو های ایران خودرو در فروش فوری و پیش فروش با مراجعه به سایت ایران خودرو اقدام به ثبت نام خودرو مد نظر خود نمایند.  در جدیدترین طرح  ایران خودرو ثبت نام فروش فوری 5 محصول  سورن پلاس، پژو پارس، پژو پارس ELX با موتور XU 7 P، پژو 207 دستی مجهز به فرمان برقی و پژو 207 اتوماتیک شش سرعته دو رنگ  با موعد تحویل سه ماهه به دو صورت عادی و ویژه مادران دارای دو فرزند و همچنین پیش فروش 5 محصول  تارا دستی، تارا اتوماتیک، دناپلاس، توربوشارژ دستی مجهز به گیربکس شش سرعته و فرمان برقی، دناپلاس توربو شارژ اتوماتیک و راناپلاس ایران خودرو با موعد تحویل یکساله به دو صورت عادی و ویژه مادران دارای دو فرزند از 5 آبان آغاز شد و تا پایان 8 آبان نیز مهلت ثبت نام داشت. همچنین نتایج قرعه کشی ایران خودرو و اسامی برندگان ایران خودرو نیز بر روی  سایت ایران خودرو به نشانی   https://www.ikco.ir  منتشر می شود  در ادامه جزئیات فروش فوری و ثبت ان خودرو های ایران خودرو، قیمت ایران خودرو ؛ جزئیات قرعه کشی ایران خودرو جهت اعلام اسامی برندگان و نتایج قرعه کشی ایران خودرو در امروز 11 آبان 1401  را خواهیم آورد.

قرعه کشی فروش فوری 5 محصول ایران خودرو امروز با حضور نهادهای نظارتی برگزار می شود و نتایج قرعه کشی ایران خودرو و اسامی برندگان ایران خودرو بر روی سایت ایران خودرو قرار می گیرد همچنین متقاضیان ثبت نام خودرو های ایران خودرو می توانند با کلیک بر روی لینک زیر از نتایج قرعه کشی ایران خودرو و اسامی برندگان ایران خودرو مطلع شوند.

ثبت نام فروش فوق العاده ۵ محصول ایران خودرو ویژه آبان ماه  از 5 آبان آغاز شد. این طرح ویژه مادران نیز خواهد بود. این طرح  تا یکشنبه ۸ آبان ادامه داشت.

 در طرح فروش فوق العاده، خودرو‌های سورن پلاس، پژو پارس، پژو پارس ELX با موتور XU 7 P، پژو 207 دستی مجهز به فرمان برقی و پژو 207 اتوماتیک شش سرعته دو رنگ برای متقاضیان عادی، دارندگان خودرو فرسوده و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت عرضه شده است.

متقاضیان برای شرکت در این طرح‌ها می‌توانند به سامانه esale.ikco.ir مراجعه کنند.

قرعه کشی پیش فروش 5 محصول عرضه شده ایران خودرو امروز با حضور نهادهای نظارتی برگزار می شود و نتایج قرعه کشی ایران خودرو و اسامی برندگان ایران خودرو همچنین اسامی مادران برنده ایران خودرو بر روی سایت ایران خودرو قرار می گیرد.

نوع خودرو

۲۶۱.۴۲۲.۱۰۰

پژو پارس سال

۲۰۹.۱۲۵.۸۰۰

پژو ۲۰۷i دستی فرمان برقی

۳۱۸.۷۷۵.۸۰۰

متقاضیان برای شرکت در این طرح‌ها می‌توانند به سامانه esale.ikco.ir مراجعه کنند.

پیش فروش ۵ محصول ایران خودرو با موعد تحویل شهریور و مهر ۱۴۰۲ آغاز شد. این طرح که شامل مادران نیز می‌شود از پنجشنبه ۵ آبان تا  یکشنبه ۸ آبان ادامه داشت.

همچنین در طرح پیش فروش یک ساله خودرو‌های تارا دستی، تارا اتوماتیک، دناپلاس، توربوشارژ دستی مجهز به گیربکس شش سرعته و فرمان برقی، دناپلاس توربو شارژ اتوماتیک و راناپلاس عرضه شده است.

نوع خودرو

۱۱۸.۰۰۰.۰۰۰

تارا اتوماتیک

۱۴۴.۵۰۰.۰۰۰

دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک

۸۶.۰۰۰.۰۰۰

برای مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی به سایت ایران خودرو به نشانی https://esale.ikco.ir/ مراجعه نمائید همچنین می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید و به قسمت منتخبین اصلی فروش فوق العاده رجوع و با وارد کرد کد پیگیری یا کد رهگیری که پس از ثبت نام به شما داده شده است از برنده شدن خود در قرعه کشی ایران خودرو اطلاع پیدا کنید. برندگان قرعه کشی فروش فوری سه محصول ایران خودرو را در لینک زیر نیز می توانید مشاهده نمایید.

نتایج قرعه کشی  ایران خوردو امروز 11 آبان 1401

نحوه جستجو با کد پیگیری و کد ملی برندگان ایران خودرو ویژه آبان 1401

کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند. بعد از فشردن کلید ترکیبی فوق کادر کوچکی در سمت راست بالای صفحه بازز می‌شود، شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد کرده و در کنار کادر تعداد یافته‌های در بین ۱۵ هزار کدپیگیری را برای شما به نمایش می‌گذارد.

چنان‌چه عدد ۱ را مشاهده کردید یعنی کدپیگیری شما در لیست برنده شدگان ایران خودرو وجود دارد، ولی اگر عدد مقابل نوشته صفر بود شما برنده قرعه کشی نشده اید.

ایران خودرو3

مهلت واریز وجه برندگان قرعه کشی ایران خودرو آبان 1401

فرد انتخاب شده، باید ظرف مهلت ۳ روز وجه کامل خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir واریز کنند؛ در غیر این صورت، ثبت نام آن‌ها لغو می‌شود.

سایت واریز وجه برندگان قرعه کشی ایران خودرو

طرح فروش فوق العاده با موعد تحویل ۳ ماهه برخی محصولات شرکت ایران خودرو با روش قرعه کشی که ساعت آن متعاقبا از طریق سایت esale.ikco.ir اعلام خواهد شد./ راهبرد معاصر

کلمات کلیدی

اخبار مهم , ایران خودرو , ثبت نام ایران خودرو , ثبت نام ایران خودرو امروز , ثبت نام ایران خودرو مهر 1401 , سایت ایران خودرو , ثبت نام خودرو , سایت ثبت نام خودرو , خودرو , اخبار خودرو , قرعه کشی ایران خودرو , اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو , برندگان قرعه‌ کشی ایران خودرو , طرح فوق‌العاده و پیش فروش یک ساله ایران خودرو

سامانه یکپارچه ثبت نام ایران خودرو 1401

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا