هنر و رسانه

اقدام عجیب داوطلب هندی هنگام ثبت نام در انتخابات

در حال بارگذاری...

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، اقدام عجیب یک شهروند هندوستانی هنگام ثبت نام کاندیداتوری خود برای انتخاب نمایندگان مجلس محلی در ایالت تامیل نادو خبرساز شد. «هاری نادر» در حالی که ۵ کیلوگرم طلا به خود آویزان کرده بود در محل ثبت نام کاندیدا‌ها حضور یافت.
تصاویری که از «نادر» تهیه و منتشر شده او را در حالی که چند گردنبند طلا از گردن خود آویزان کرده و تعدادی دستبند و انگشتر را نیز به دستان خود انداخته نشان می‌دهد. بنا به اعلام رسانه‌های محلی هند «نادر» که لیدر پانانکاتور پادای کاتچی است گفته می‌شود از ۱۱.۲ کیلوگرم طلا برخوردار است.

بیشتر بخوانید

اقدام عجیب جراح حین شرکت در دادگاه مجازی!

«نادر» به هنگام تکمیل برگه کاندیداتوری، خود را یک تاجر معرفی کرد. حضور این مرد محلی اهل منطقه «آلانگولام» ایالت تامیل نادو با مقادیر زیادی طلا و جواهرات در محل ثبت نام کاندیدا‌ها در حالی خبرساز می‌شود که چند روز پیش نیز یک شهروند دیگر هندوستانی که با هندوانه در محل ثبت نام حاضر شده بود خبرساز شد.
نام نویسی کاندیدا‌ها برای این انتخابات تا ساعت ۳ بعدازظهر تاریخ ۱۹ مارس ادامه خواهد داشت. قرار است این انتخابات در تاریخ ۶ آوریل به صورت یک مرحله‌ای برگزار و نتایج آن نیز در تاریخ ۲ مِی اعلام شود.

var player = videojs(‘player_717233_13659256’,{ techOrder: [ “html5” , “flash”],poster:”,width:400,height:300});

videojs.addLanguage(‘fa’, {“No compatible source was found for this media.”: “مشاهده ی ویدیو نیاز به پشتیبانی مرورگر از codec h264 یا نصب فلش پلیر دارد.”});
player.one(‘play’, (function(){
$.post(‘/fa/ajax/news/video/13659256’,{},function (data) {});
}));

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
انتهای پیام/ اقدام عجیب داوطلب هندی هنگام ثبت نام در انتخابات

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا