اجتماعی

فروشنده سلاح در فضای مجازی توسط پلیس تهران دستگیر شد

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،سرهنگ ” اکبر رسولی ” اظهار داشت: ماموران پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد تحرکات فروشندگان سلاح در فضای مجازی از فعالیت فردی در این زمینه در تهران مطلع شدند.
وی افزود: در ادامه ماموران با تحت نظر قرار دادن تحرکات متهم از صحت اطلاعات مطمئن شده و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را در حوالی بزرگراه “خرازی” در حالی که قصد انتقال سلاح به یکی از مناطق شمال غرب تهران را داشت، دستگیر و به پلیس امنیت عمومی تهران منتقل کردند.
رئیس پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران با اشاره به کشف ۳ قبضه سلاح کمری، ۵۹ تیر جنگی و ۲ خشاب از مخفیگاه و خودروی متهم اظهار داشت: این متهم به صورت گسترده در فضای مجازی اقدام به تبلیغ فروش سلاح می‌کرد.
سرهنگ رسولی با بیان اینکه دشمنان نظام و انقلاب با انتقال سلاح به داخل کشور قصد ایجاد نا امنی را دارند، خاطرنشان کرد: تمام تحرکات فروشندگان سلاح و مهمات در داخل و خارج کشور تحت رصد پلیس و نیرو‌های امنیتی کشور است و ما به عنوان سرباز رهبری و خادم ملت اجازه نخواهیم داد تا عده‌ای وطن فروش امنیت شهروندان را مخدوش کنند.
انتهای پیام/ فروشنده سلاح در فضای مجازی توسط پلیس تهران دستگیر شد
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا