مجله

کامالا هریس

خرید و قیمت ناگفته های زندگی کامالا هریس و جو بایدن از غرفه کتاب رسان

خرید اینترنتی ناگفته های زندگی کام از باسلام، از مشهد. متنوع ترین کتاب چاپی ها با بهترین قیمت در باسلام

خرید و قیمت ناگفته های زندگی کامالا هریس و جو بایدن از غرفه کتاب رسان

شوایزر نویسنده ای جمهوری خواه است که حقایق واقعی حزب دموکرات را بر ملا می کند. این بار او در کتاب «ناگفته هایی از زندگی کامالا هریس و جو بایدن» به سرا …

برای این محصول هنوز تجربه ای ثبت نشده

کامالا هریس: اگر بایدن نامزد انتخابات شود، با افتخار کنارش می‌مانم

بایدن ماه‌هاست که می‌گوید تمایل دارد تا اگر شرایط سلامتش خوب باشد، در انتخابات بعدی ریاست جمهوری آمریکا کاندیدا شود.

کامالا هریس: اگر بایدن نامزد انتخابات شود، با افتخار کنارش می‌مانم

با وجود برخی شایعات مبنی بر عدم قابلیت و توانایی جو بایدن برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا، «کامالا هریس» معاون بایدن در مصاحبه‌ای با برنامه “دیدار با رسانه” شبکه خبری ان.بی.سی گفت: «از اینکه به عنوان معاون بایدن در کنار او باشم، بسیار مفتخرم.»

وی افزود: بایدن به صورت شفاف گفته که تمایل دارد تا بار دیگر در انتخابات کاندیدا شود. اگر او این کار را انجام دهد، من هم با افتخار در کنارش هستم.

کامالا هریس همچنین گفت: ما درباره خانواده بسیار زیاد صحبت می‌کنیم. ما درباره امیدها، درباره آرزوها و هر چیزی که مایه نگرانی است،‌ گفت‌وگو داریم. این یک دوستی واقعی است. ما یک دوستی واقعی داریم و من به این مساله ارج می‌نهم.

بایدن ماه‌هاست که می‌گوید تمایل دارد تا اگر شرایط سلامتش خوب باشد، در انتخابات بعدی ریاست جمهوری آمریکا کاندیدا شود. بر اساس گزارش بلومبرگ مربوط به ماه گذشته میلادی، بایدن به دنبال به راه انداختن کارزار انتخاباتی‌اش برای ۲۰۲۴ کمی پس از انتخابات میان دوره کنگره در ماه نوامبر است.

کامالا هریس معاون اول بایدن شد

جو بایدن در روز سه شنبه سناتور ایالت کالیفرنیا کامالا هریس را به عنوان معاون اول خود انتخاب کرد. این انتخاب تاریخ ساز کامالا را اولین زن رنگین پوستی کرده که

کامالا هریس معاون اول بایدن شد

جو بایدن در روز سه شنبه سناتور ایالت کالیفرنیا کامالا هریس را به عنوان معاون اول خود انتخاب کرد. این انتخاب تاریخ ساز کامالا را اولین زن رنگین پوستی کرده که در رقابت ریاست جمهوری نقش بازی میکند و تاکیدی بر نقش کلیدی رأی سیاه پوستان آمریکا در شکست دادن دونالد ترامپ است.

بایدن در توییتر خود نوشت: با افتخار اعلام میکنم که کامالا هریس، مبارزی شجاع برای مردم، را به عنوان معاون اول خود انتخاب کرده ام. او در یک پیام متنی برای هواداران خود نوشت: با هم و با کمک شما ترامپ را شکست خواهیم داد.

بایدن با این انتخاب رقیبی سابق از حزب دموکرات را در آغوش کشید که با مشکلات و سختیهای خاص یک کارزار در سطح ملّی آشنایی دارد. همچنین هریس، سناتور تازه کار 55 ساله، یکی از برجسته ترین افراد حزب دموکرات است و پس از پایان کارازر انتخاب ریاست جمهوری خودش به سرعت به یکی از بختهای اصلی معاون اولی تبدیل شد.

هریس در میانه یک بحران ملّی بی سابقه به رقابت بایدن برای ریاست جمهوری 2020 پیوسته. همه گیری کرونا تاکنون جان بیش از 150 هزار نفر در ایالات متحده را گرفته که این رقم بسیار بیشتر از رقم فوتیهای سایر کشورها محسوب میشود. تعطیلی و اختلال در کسب و کارها باعث مشکلات اقتصادی بسیاری شده و همزمان تجمعات اعتراضی به نژادپرستی و خشونت پلیس در سراسر کشور گسترده شده اند.

مدیریت ضعیف بحران توسط ترامپ فرصتی برای بایدن ایجاد کرده و باعث شده که او از موضعی قوی وارد رقابت انتخاباتی پاییز با رئیس جمهور شود. با اضافه شدن هریس، بایدن میتواند از سابقه نسبتاً اعتدالی او در خصوص موضوعاتی همچون بیمه درمانی و پیش زمینه حقوقی او در حوزه اعمال قانون در پرجمعیت ترین ایالت کشور استفاده کند.

منبع: سی بی سی

Photo from Flickr: https://www.flickr.com/photos/gageskidmore/47740297891

کامالا هریس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا