مجله

gozinesh.aja.ir سامانه ثبت نام

تاریخ آزمون دانشگاه افسری ارتش 1401

تاریخ آزمون دانشگاه افسری ارتش 1401 – زمان برگزاری آزمون دانشگاه افسری ارتش ، تاریخ دقیق برگزاری ازمون افسری ارتش دانشگاه امام علی ، خاتم الانبیا

تاریخ آزمون دانشگاه افسری ارتش 1401

تاریخ آزمون دانشگاه افسری ارتش

تاریخ آزمون دانشگاه افسری ارتش در سایت آجا اطلاع رسانی می شود و داوطلبانی که در موعد مقرر ثبت نام انجام داده اند می بایست با مراجعه به این سامانه ، کارت ورود به جلسه را دریافت نمایند و راس ساعت مقرر در حوزه امتحانی که بر روی کارت ورود به جلسه آدرس آن درج شده است ، حضور یابند. شرکت در آزمون دانشگاه افسری ارتش برای دارندگان مدرک دیپلم رشته های  علوم تجربی ، ریاضی ، علوم انسانی ، الهیات و معارف اسلامی امکان پذیر است و از میان شرکت کنندگان ، داوطلبانی را که حد نصاب لازم به دست آورده اند به صورت چند برابر ظرفیت برای مصاحبه دعوت می کنند و پس از برگزاری مصاحبه ، گزینش نهایی انجام می گیرد. در ادامه این مطلب زمان برگزاری آزمون دانشگاه افسری ارتش بررسی خواهد شد.

آنچه در این مطلب میخوانید

آزمون دانشگاه افسری ارتش هر ساله در دی ماه برگزار می شود و داوطلبانی که در آبان ماه و آذر ماه برای ثبت نام خود در سایت آجا اقدام کرده اند ، می توانند در آزمون شرکت نمایند. در سال 1400 تاریخ ازمون دانشگاه افسری ارتش در صبح روز جمعه به تاریخ 10 دی ماه بوده است و پیش بینی می شود که در سال 1401 نیز این ازمون در اوایل دی ماه برگزار شود.

در این رابطه پیشنهاد میشود: دانشگاه افسری بانوان در چه شهرهایی وجود دارد

زمان برگزاری آزمون راس ساعت 8 صبح است ولی داوطلبان باید ساعت 7 صبح در حوزه امتحانی حضور یابند زیرا درب ورودی حوزه های امتحانی راس ساعت 7 صبح بسته شده و از ورود داوطلبان ممانعت می شود. همراه داشتن وسایل غیرضروری نظیر انگشتر، دستبند، پیجر و …. ممنوع بوده و موجب عدم حضور شما در جلسه آزمون می شود. همچنین از ورود همراهان داوطلب اعم از نظامی و غیرنظامی به محل برگزاری آزمون جلوگیری می شود

داوطلبان آزمون دانشگاه افسری ارتش برای ورود به حوزه امتحانی باید کارت ورود به جلسه خود را ارائه دهند و بدون کارت ، امکان ورود به جلسه آزمون را نخواهند داشت. کارت ورود به جلسه چند روز قبل از روز دقیق برگزاری ازمون از طریق سایت گزینش آجا به نشانی gozinesh.aja.ir قابل دریافت خواهد بود و داوطلبان می بایست با مراجعه به این سامانه و درج کد ملی و شماره پرونده خود ، از کارت پرینت تهیه نمایند.

در این رابطه پیشنهاد میشود: مزایای دانشگاه افسری بانوان

برای دریافت کارت ورود به جلسه حتما باید شماره پرونده در سایت درج شود و داوطلبانی که شماره پرونده آزمون خود را فراموش کرده اند می بایست بر روی گزینه “فراموشی شماره پرونده” کلیک کنند و پس از درج اطلاعات خواسته شده ،  شماره پرونده را دریافت نمایند. همچنین آن دسته از داوطلبانی که ثبت نام ناقص انجام داده اند و به دلیل اتمام مهلت موفق به تکمیل نام نویسی خود نشده اند ، لازم است جهت حضور در جلسه آزمون به دفاتر استخدام آجا در استان خود مراجعه نمایند و با ارائه شناسنامه ، کارت ملی و عکس ثبت نام خود را نهایی کنند.

لازم به ذکر است که برای ورود به جلسه آزمون افسری ارتش همراه داشتن کارت ورود به جلسه ، شناسنامه ، کارت ملی و یک قطعه عکس 4*3 الزامی است.

فرایند پذیرش در دانشگاه افسری ارتش شامل دو مرحله آزمون کتبی ، مصاحبه علمی و معاینات پزشکی است. آزمون کتبی از 95 سوال در بخش عمومی و 105 سوال در بخش اختصاصی تشکیل شده است و منبع طراحی سوالات ، کتاب های دوره دوم متوسطه داوطلب می باشد که ضریب دروس متفاوت می باشند.

داوطلبان پس از شرکت در آزمون باید منتظر اعلام نتایج اولیه باشند که از طریق سایت اجا اعلام می شوند. در مرحله اعلام نتایج اولیه ، داوطلبان به صورت چند برابر ظرفیت برای شرکت در مصاحبه دعوت می شوند و دعوت به مصاحبه نیز به معنای پذیرش قطعی نیست. پس از مصاحبه ، نوبت مرحله معاینات پزشکی است که شامل مراحلی همچون شنوایی سنجی ، بینایی سنجی ، اعصاب و روان و …. می باشد.

بله ، آزمون دانشگاه افسری ارتش هر ساله برگزار می شود.

در حال حاضر تاریخ آزمون دانشگاه افسری ارتش 1401 اعلام نشده است اما احتمالا در دی ماه خواهد بود.

کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه افسری ارتش چند روز قبل از برگزاری آزمون از طریق سایت گزینش اجا قابل دریافت است.

زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1402

زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1402 – آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش ، تمدید زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش جمهوری اسلامی

زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1402

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

اگر سوالی دارید میتوانید در قسمت نظرات بپرسید

زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش به دلیل تعداد متقاضیان زیادی که دارد ، هر ساله انجام می گیرد و علاقه مندان در صورت برخورداری از شرایط لازم می توانند برای ثبت نام اینترنتی خود در سایت مربوطه اقدام نمایند. زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش از سوی سامانه خود این دانشگاه اطلاع رسانی می گردد و شما فقط در تاریخی که خود دانشگاه اعلام کرده است امکان ثبت نام دارید. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش را برای سال 1402 را بررسی کنیم.

سوالات خود را در زمینه شرایط پذیرش در دانشگاه افسری ارتش ، از مشاوران ما بپرسید تا با اطلاعات دقیق راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

آنچه در این مطلب میخوانید :

دانشگاه افسری ارتش مهلت ثبت نام را از طریق سایت خود به نشانی gozinesh.aja.ir به اطلاع داوطلبان می رساند تا بتوانند با ارائه مدارک لازم نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. در سال تحصیلی گذشته ، زمان ثبت نام از 5 آبان ماه آغاز شد و تا تاریخ 15 آذر ماه ادامه داشت یعنی داوطلبان 40 روز فرصت داشتند ثبت نام خود را انجام دهند برای سال تحصیلی پیش رو نیز پیش بینی می شود ثبت نام از اوایل آبان ماه آغاز گردد و به مدت بیشتر از یکماه برای ثبت نام داوطلبان فرصت در نظر گرفته شود.

همزمان با شروع زمان ثبت نام آزمون دانشگاه افسری ارتش ، ارتش جمهوری اسلامی ایران شرایط ثبت نام در آزمون دانشگاه خود را نیز منتشر می کند تا علاقه مندان به شرکت در آزمون با مطالعه این شرایط بتوانند در آزمون شرکت نمایند.

طبق توضیحات دفترچه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش ، سال های زیادی است که دانشگاه افسری از بانون پذیرش انجام نمی دهد و فقط داوطلبان مرد که مجرد هم باشند ، می توانند در صورت دارا بودن شرایط جسمانی لازم ، برای آزمون اقدام کنند. لازم به ذکر است که ممکن است در سال آینده ، از متقاضیان خانم هم پذیرش انجام گیرد که شما می توانید از طریق ارتباط با مشاوران ما پیگیر این موضوع باشید.

پس از اینکه مهلت ثبت نام آزمون دانشگاه افسری ارتش به پایان می رسد ، بعضی از داوطلبان موفق به ثبت نام نمی شوند که ممکن است یا به دلیل کامل نبودن مدارکشان باشد و یا اینکه از زمان ثبت نام اطلاع نداشته اند. با توجه به اینکه تعداد داوطلبان جامانده از ثبت نام کم نیستند ، دانشگاه افسری ارتش زمان ثبت نام را برای این دسته از داوطلبان تمدید می کند و تاریخ آن را در سایت خود به نشانی gozinesh.aja.ir قرار می دهد.

برای ویرایش اطلاعات آزمون دانشگاه افسری ارتش زمانی در نظر گرفته می شود تا داوطلبانی که در فرم ثبت نام خود اطلاعات ناقص یا اشتباهی درج کرده اند ، بتوانند در این تاریخ نسبت به اصلاح فرم اقدام نمایند. در این خصوص توصیه می شود که فرم ثبت نام آزمون را به درستی و دقیق تکمیل کنید زیرا ممکن است فرصتی برای ویرایش وجود نداشته باشد و در صورت نقص یا اشتباه در اطلاعات نیز در پذیرش با مشکل مواجه خواهید شد.

زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

برای اطلاع از شرایط و مقررات پذیرش در آزمون دانشگاه افسری ارتش ، لازم است دفترچه ثبت نام را از سایت دریافت کرده و مطالعه نمایید. سپس طبق مراحل زیر ثبت نام خود را انجام دهید :

سال گذشته تاریخ ثبت نام دانشگاه افسری ارتش از ابتدای آبان ماه تا دهه اول آذرماه بود. برای امسال هنوز تاریخ ثبت نام مشخص نیست.

مهلت ثبت نام دانشگاه افسری هنوز اعلام نشده است

بله ، معمولا پس از پایان مهلت ثبت نام ، فرصت چند روزه ای برای ثبت نام داوطلبان جامانده در نظر گرفته می شود.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه *

ایمیل

gozinesh aja ir کارت ورود به جلسه

gozinesh aja ir کارت ورود به جلسه را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

gozinesh aja ir کارت ورود به جلسه

gozinesh aja ir کارت ورود به جلسه را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

برای دریافت آخرین اخبار در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه افسری ارتش 1400 – 1401 و سایر اطلاعیه های مربوط به آن می توانید در کانال تلگرام ایران مشاوره و یا پیج اینستاگرام ایران مشاوره عضو شوید.

ارتش جمهوری اسلامی ایران ، هرساله برای تکمیل کادرهای افسری خود از بین داوطلبان پسر مومن و متعهد که شرایط ثبت نام دانشگاه افسری ارتش را دارا می باشند و از طریق برگزاری آزمون ورودی، اقدام به جذب دانشجو در رشته های دانشگاه افسری ارتش می نماید. داوطلبان گروه های آزمایشی ریاضی و علوم تجربی که در موعد مقرر، فرآیند ثبت نام دانشگاه افسری ارتش را انجام داده اند، می بایست قبل از شروع زمان برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. به همین منظور این مقاله را برای آگاهی داوطلبان از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه تهیه کرده ایم.

داوطلبانی که در آزمون افسری ارتش 1400 – 1401 ثبت نام کرده اند، می توانند از تاریخ 15 دی تا 18 دی ماه 99، برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند. داوطلبان می بایست در تاریخ مقرر به سایت گزینش و استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران به آدرس اینترنتی gozinesh.aja.ir، مراجعه و کارت خود را دریافت نمایند. داوطلبان باید به این نکته توجه کنند، برای حضور در جلسه آزمون که در ساعت 8 صبح روز جمعه 19 دی ماه 99 برگزار می شود به همراه داشتن کارت ورود به جلسه الزامی بوده و در صورت نداشتن کارت از حضور آن ها به جلسه آزمون ممانعت خواهد شد.

داوطلبان برای سهولت در دریافت کارت ورود به جلسه آزمون افسری ارتش، می توانند از راهنمای تصویری دریافت کارت که در این قسمت به نمایش گذاشته شده است، استفاده نمایند.

تذکر: آن دسته از متقاضیانی که شماره پرونده خود را  فراموش نموده اند، می توانند از طریق زیر مجددا شماره پرونده خود را دریافت نمایند.

در صورتی که در انجام مراحل فوق دچار مشکل شدید، می توانید با متخصصین مرکز ایران مشاوره، تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی های لازم بهره مند شوید.

تمامی متقاضیانی که ثبت نام دانشگاه افسری ارتش را انجام داده اند می توانند در زمان مقرر، برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند. آزمون مذکور در روز جمعه 19 دی ماه 99، به طور هماهنگ در سراسر کشور برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است که آدرس حوزه های امتحانی نیز در صفحه اول سایت مذکور درج شده است که داوطلبان با مراجعه به سایت و انتخاب گزینه “آدرس حوزه های آزمون” می توانند اطلاعات لازم را کسب نمایند. پس از آن داوطلبان با اعلام نتایج آزمون دانشگاه افسری ارتش، متوجه می شوند که آیا در آزمون کتبی پذیرفته شده اند یا خیر، اما نتیجه این آزمون به معنای پذیرش قطعی نمی باشد و پس از آن، شرکت کنندگان پذیرفته شده بایستی در زمان مصاحبه دانشگاه افسری ارتش، نسبت به حضور خود در جلسه مصاحبه آمادگی لازم را پیدا کنند.

شما می توانید از تاریخ 15 دی تا 18 دی ماه 99، برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایید.

شما می توانید با مراجعه به سامانه اینترنتی گزینش و استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران به آدرس اینترنتی gozinesh.aja.ir، کارت خود را دریافت نمایید.

مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، به طور کامل در مقاله توضیح داده شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع مطلب : iranmoshavere.com

مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

طبق روال سال های گذشته ، قبل از زمان برگزاری آزمون دانشگاه افسری 1400  ، متقاضیان ثبت نام دانشگاه افسری می توانند با مراجعه به سایت aja.ir نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری ۱۴۰۰ اقدام نمایند .

طمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون افسری ارتش از 2 دی ماه لغایت 4 دی ماه 99 تعیین شده بود که بنا به دلیلی این ازمون به تغییر افتاد و در حال حاضر داوطلبان متقاضی این آزمون می توانند از 15 تا 18 دی ماه اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه خود نمایند .

لینک دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ فعال شد .

نکات مهم دریافت کارت :

همانطور که در بالا گفته شده است ، داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری ارتش ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱​ ، باید وارد سایت ارتش جمهوری اسلامی ایران شوند که در ادامه مراحل دریافت کارت را برای داوطلبانی که موفق به تکمیل فرم ثبت نام شده اند و داوطلبانی که موفق به کمیل فرم ثبت نام نشده اند ارائه داده ایم .

ورود به سایت gozinesh.aja.ir

 انتخاب گزینه کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری 1400 – 1401

 درج کد ملی

 مشاهده و پرینت

داوطلبان بعد از ورود به سایت gozinesh.aja.ir ، از منوی سمت راست گزینه کارت ورود به جلسه را انتخاب کنند . 

در این بخش با وارد کردن کد ملی و شماره پرونده ، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند . 

مرحله دریافت و پرینت کارت  

برای دریافت کارت ورد به جلسه دانشگاه افسری ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ ، کلیک کنید

ورود به سایت gozinesh.aja.ir

 انتخاب گزینه کارت آزمون – ثبت نام ناقص

 درج کد ملی

 مشاهده و پرینت

داوطلبان بعد از ورود به سایت  gozinesh.aja.ir می بایست بر روی گزینه  کارت آزمون – ثبت نام ناقص کلیک کنند . 

در صفحه باز شده اطلاعات خواسته شده کد ملی و کد رهگیری خرید کارت را وارد کنند .

برای دریافت کارت ورد به جلسه دانشگاه افسری ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ ، کلیک کنید

مشاوران سامانه مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی به تمامی سوالات شما پیرامون ثبت نام دانشگاه افسری ارتش پاسخ دهند .

در سایت ارتش جمهوری اسلامی ایران منتشر می شود که در این مقاله لینک دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری قرار داده شده است .

داوطلبان می توانند کارت خود را از تاریخ 2 دی لغایت 4 دی ماه 99 دریافت کنند که البته در این مقاله لینک دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری قرار داده شده است  .

به صورت اینترنتی از طریق سایت gozinesh.aja.ir قابل دریافت است که در این مقاله راهنمای تصویری دریافت کارت ارائه شده است .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

ارتش جمهوری اسلامی ایران طبق روال سالیان گذشته جدول زمان بندی برگزاری این آزمون را در سایت خود منتشر کرده و داوطلبان را از زمان ثبت نام مطلع می کند . متقاضیان می بایست در این بازه زمانی به سایت gozinesh.aja.ir مراجعه کرده و پس از دانلود دفترچه ثبت نام و مطالعه دقیق آن نسبت به درج اطلاعات شخصی و تحصیلی خود اقدام نمایند .

کلیه قوانین ، ضوابط و شرایط ثبت نام در این دفترچه درج شده و داوطلبان پس از مطالعه تمامی بندهای آن می توانند فرم اینترنتی ثبت نام آزمون دانشگاه های افسری را تکمیل کنند  . شرکت در این مرحله مستلزم پرداخت هزینه ثبت نام می باشد که به منظور تامین هزینه های آزمون از داوطلبان دریافت می شود .  

مطابق اطلاعیه ارتش جمهوری اسلامی ایران ، زمان ثبت نام ، از 3 آبان ماه لغایت 24 اذر 99 می باشد و داوطلبان در این بازه زمانی می توانند نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند .  

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ از 3 آبان ماه آغاز شد و تا 24 آذر ماه ادامه دارد .برای ورود به سایت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش کلیک کنید .

ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از تصحیح و بررسی پاسخنامه های داوطلبان تحصیل در دانشگاه افسری ، اطلاعیه ها و اخبار مختلفی مبنی بر زمان اعلام نتایج آزمون کتبی این دانشگاه منتشر می شود .

دانشگاه افسری در موعد اعلام شده لینک اعلام نتیجه آزمون کتبی را در سایت خود فعال کرده و امکان دریافت نتیجه آزمون را برای داوطلبان فراهم می کند . داوطلبان به منظور مشاهده نتایج آزمون کتبی دانشگاه افسری باید مراحل زیر را طی کنند .

مراجعه به سایت  gozinesh.aja.ir

انتخاب گزینه نتیجه آزمون کتبی

درج کد ملی و شماره داوطلبی

دریافت نتیجه

به محض انتشار نتایج اولیه دانشگاه افسری 1400 – 1401 ، لینک مستقیم مشاهده نتایج در این بخش قرار می گیرد و مقاله به روز رسانی می شود .

ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از برگزاری مصاحبه نتایج پذیرفته شدگان نهایی در یکی از دانشگاه های افسری ارتش از جمله دانشگاه امام علی ، دانشگاه شهید ستاری ، دانشگاه خاتم الانبیا ، دانشگاه امام خمینی و دانشگاه فارابی در سایت خود به آدرس www.aja.ir منتشر می کند . 

آن دسته از داوطلبانی که در مصاحبه دانشگاه افسری ۱۴۰۰ شرکت کرده اند ، باید برای مشاهده جواب نهایی دانشگاه افسری مراحل زیر را طی نمایند :

مراجعه به سایت gozinesh.aja.ir

انتخاب لینک گزینش و استخدام

انتخاب گزینه نتیجه آزمون

درج شماره داوطلبی و شماره ملی 

به محض انتشار نتایج نهایی دانشگاه افسری 1400 – 1401 ، لینک مستقیم مشاهده نتایج در این بخش قرار می گیرد و مقاله به روز رسانی می شود .

با توجه به اینکه زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری ۱۴۰۰ هنوز مشخص نشده است به داوطلبان توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی از زمان اعلام نتایج نهایی این دانشگاه مطلع شوند .

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز می توانند شما را در مشاهده نتایج آزمون دانشگاه افسری ۱۴۰۰ یاری کنند و آماده خدمت رسانی به داوطلبان از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا متقاضیان را راهنمایی می نمایند . برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج و آخرین اخبار مربوط به آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش 1400 عضو کانال تلگرام آزمون های استخدامی باشید .

✔️ بر اساس تجربیات سال گذشته ثبت نام این ارگان از اوایل آذر ماه شروع می شود که در این مقاله زمان دقیق اعلام شده است .

✔️ نتایج اولیه این دانشگاه احتمالا در بهمن ماه منتشر می شود که به محض اعلام ، لینک مشاهده نتایج در این مقاله قرار می گیرد .

✔️ زمان اعلام نتایج نهایی این دانشگاه هنوز اعلام نشده است به محض اعلام ، لینک مشاهده نتایج در این مقاله قرار می گیرد .

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

gozinesh.aja.ir سامانه ثبت نام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا