اخبار

اردوی نیم فصل استقلال منتفی شد

اردوی نیم فصل استقلال کنسل شد

ایلنا:پیش از این قرار بود آبی ها به یکی از دو شهر دوبی یا کیش بروند که با توجه به فاصله زمانی کوتاه در دیدار مقابل فولاد فرهاد مجیدی سرمربی استقلال ترجیح داد تمرینات در تهران برگزار شود.

البته مقدمات حضور استقلال در کیش فراهم شده بود اما با توجه به پر بودن زمین های این منطقه عملا حضور آبی ها در کیش نیز منتفی شد.

استقلال- فولاد عقب می افتد؟

ورزش3:عصر گذشته با اعلام رسانه باشگاه فولاد، سینا زامهران هافبک تیم ملی امید که در نیم فصل نخست شاگرد یحیی گل محمدی بود، با عقد قرارداد یک فصل و نیمه به جمع سرخپوشان اهوازی پیوست تا فولاد رسماً وارد بازار نقل و انتقالات شود. تاکنون انس بنی یاسین و روح الله سیف الهی از جمع قرمزپوشان اهوازی جداشده اند.

با احتساب این بازیکن و حضور مجتبی نجاریان و عارف آقاسی دو بازیکن دیگر فولاد در تیم ملی امید، تعداد نمایندگان فولاد در این تیم به عدد سه رسید تا بازی هفته هفدهم تیمشان برابر استقلال در آستانه لغو قرار بگیرد. پیش از این دو باشگاه فولاد و استقلال نسبت به زمان برگزاری دیدار اعتراض داشتند و خواهان تعویق آن بودند.

باید دید با این خرید، قرمزهای اهوازی در نهایت این دیدار در چه تاریخی برگزار می شود، آیا امکان تعویق به وجود می آید یا در همان تاریخ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/م

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا