اخبار

آخرین وضعیت آب و هوایی سراسر کشور در سه روز آینده

میزان:کبری رفیعی به تشریح آخرین وضعیت جوی کشور برای سه روز آینده پرداخت و گفت:امروز دوشنبه در شمال غرب، شمال شرق کشور و سواحل دریای خرز بارش ‎ها ادامه خواهد یافت. همچنین در بخش هایی از مرکز و شرق کشور بارش های پراکنده رخ می دهد.

این کارشناس سازمان هواشناسی تصریح کرد:شدت بارش ها امروز (دوشنبه 22 اردیبهشت) در شمال خراسان رضوی و خراسان شمالی است که این بارش ها در سواحل شمالی و شمال شرق کشور تا روز سه شنبه ادامه پیدا می کند و در نهایت این سامانه بارشی به تدریج تا اوایل وقت روز چهارشنبه از شمال شرق کشور خارج خواهد شد.

کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدیدی از روز چهارشنبه به کشور خبر داد و اعلام کرد:این سامانه بارشی جدید از شمال غرب وارد کشور می شود که بارش های پراکنده ای را تا روز پنج شنبه در شمال غرب ایجاد خواهد کرد.

به گفته وی، برای روز پنج شنبه بارش ها در سواحل دریای خزر نیز ادامه خواهد یافت و به تدریج از اوایل روز جمعه انتظار جوی آرام را در سراسر کشور داریم.

این کارشناس سازمان هواشناسی تصریح کرد:امروز تهران، اصفهان، خراسان رضوی، مرکزی و سمنان و نوار غرب و جنوب غرب کشور با وزش شدید روبه رو می شوند که این پدیده فردا سه شنبه هم در نوار شرقی کشور و استان های تهران خوزستان، بوشهر و شرق استان های یزد و کرمان ادامه خواهد داشت.

رفیعی تصریح کرد:امروز بخش های مرکزی و شرقی خلیج فارس و در روز سه شنبه بخش های مرکزی و شرقی خلیج فارس، تنگه هرمز و غرب دریای عمان، مواج و متلاطم پیش بینی شده است.

این کارشناس سازمان هواشناسی خاطرنشان کرد:تهران امروز صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد است که گاهی مواقع وزش باد شدید می شود.

رفیعی تصریح کرد:حداکثر دمای هوای تهران امروز به 28 درجه سانتیگراد می رسد که نسبت به دیروز با 2 درجه کاهش دما روبه رو خواهد شد. همچنین حداقل دمای هوای امروز تهران 19 درجه سانتیگراد است که پیش بینی می کنیم که این میزان فردا به 17 درجه سانتیگراد برسد.

انتهای پیام/م

صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا