اخبار

کشف نقاشی 10.000 ساله از موجودات فضایی + عکس

کشف نقاشی 10.000 ساله از موجودات فضایی

محققان ناسا بعد از بررسی های سنگی 10.000 ساله متوجه نقاشی طرح موجودات و سفینه فضایی روی آن شدند.

NASA to investigate 10,000-year-old mystery rock that ‘shows paintings of UFOs and aliens’

کشف نقاشی

عکس مربوط به نقاشی 10.000 ساله روی سنگی عجیب کشف شده در هندوستان

کشف تخته سنگی با نقاشی های 10.000 ساله

صخره ای مرموز که در منطقه "چاراما" هند کشف شده بود تبدیل به پروژه تحقیقاتی جدید محققان ناسا شد تا رمزگشایی آن آغاز شود ، رمزگشایی که به طرح های نقاشی شده رسید ؛ طرح هایی از موجودات و سفینه های فضایی که همچون بخش هایی از فیلم های علمی – تخیلی روی این صخره ی سنگی نقش بسته اند.

براساس گفته ی "بهاقات":باستان شناس محلی نقاشی ها چیز خاصی را نشان نمی دهند یا بهتر است بگوییم ما متوجه پیام خاصی از این نقاشی ها نشدیم. تصورات اینگونه است که انسان های گذشته براساس افکار و کنجکاوی های خود چنین طرح هایی را ترسیم کرده اند تا آن گونه که این موجودات را تصور می کنند نشان داده شود .

تمامی این نقاشی ها با رنگهایی از مواد طبیعی رسم شده است که بعد از گذشت 10.000 سال هنوز اثرات آن باقی مانده و از بین نرفته . روی این سنگ بزرگ طرحی کنده کاری شده از نوعی سلاح وجود دارد که هنوز چیزی در مورد آن نمی دانیم. در برخی از عکسها موجودات فضایی با لباس هایی خاص نقاشی شده اند که این خود برای محققان جای سوال داشت.

تصویری مربوط به این کشف که در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده کردید از ویدئوی منتشر شده انتخاب شده است ، ویدئویی که در ساعتی بعد از انتشار 7000 بار مورد بازدید قرار رگفت.
صفحه اصلی پست: سایت نمناک اخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا