سبک زندگی

راهنمای دانلود و رفع مشکلات کاربران

راهنمای دانلود و رفع مشکلات کاربران

راهنمای دانلود و رفع مشکلات کاربران

پسورد کلیه فایل‌ها www.yasdl.com می‌باشد. تمامی‌حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید.

ما برای شما نرم افزار IDM را پیشنهاد میکنیم، این نرم افزار با افزایش سرعت دانلود، میتواند، فایل شما را به طور صحیح و سالم دانلود نماید، این نرم افزار قابلیت ها دیگری از جمله: زمانبندی برای دانلود فایل‌های شما، تقسیم پهنای باند برای هر یک از دانلود هایتان و …

چند دلیل می‌تواند داشته باشد:1. هنگام وارد نمودن پسورد ممکن از صفحه کلید شما در حالت حروف بزرگ باشد و پسورد با حروف بزرگ وارد شود، و به دلیل اینکه تمامی‌حروف پسورد www.yasdl.com باید به صورت کوچک تایپ شود این مشکل به وجود می‌آید.2. هنگام وارد کردن پسورد ممکن است صفحه کلید شما در حالت فارسی باشد، که در این حالت هم پسورد پذیرفته نمی‌شود، در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود نیز توجه داشته باشید.3. ممکن است شما به جای تایپ پسورد آن را Copy & Paste کرده باشید، که در این حالت نیز ممکن است پسورد به درستی وارد نشود و بهتر است پسورد را تایپ کنید.4. اگر تمام موارد بالا مطمئن شدید و باز هم با پیغام خطای پسورد مواجه شدید، به خاطر این است که فایلی مورد نظر شما به صورت صحیح دانلود نشده است و چون فایل کامل نیست شما با پیغام خطا مواجه می‌شوید. برای اینکه فایلی را به صورت صحیح دانلود کنید شما باید از یک نرم افزار مدیریت دانلود که از اینجا قابل دریافت است استفاده کنید.پس از نصب نرم افزار مدیریت دانلود سرعت دانلود شما افزایش یافته و احتمال خرابی فایل‌ها به حداقل می‌رسد.

ما فایل‌های حجیم را به چند بخش کوچک تقسیم می‌کنیم تا دانلود آن راحت‌تر و احتمال خرابی آن کمتر شود، به عنوان مثال اگر یک فایل با حجم 7 گیگابایتی را به صورت یکپارچه برای دانلود قرار دهیم اگر شما 4 گیگابایت آن را دانلود کنید و ارتباط اینترنتی شما قطع شود مجبور هستید مجدداً از ابتدا آن را دانلود کنید.

خیر، این قبیل فایل‌ها از جمله کرک به دلیل ماهیت در عملکردشان به عنوان ویروس شناسایی می‌شود، برای چند دقیقه آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید، و از این گونه فایل‌ها یا کرک استفاده نمایید و سپس آنتی ویروس خود را فعال نمایید .با این حال متاسفانه ممکنه بعضی از کرک ها،پچ ها،کیجن ها دارای ویروس یا تروجان باشند و به دلیل اینکه این نرم افزارها به صورت غیر قانونی کرک می شوند، مسئولیت استفاده از این موارد به عهده خود کاربر می باشد.

– در برخی از ساعات به دلیل ترافیک بالای سرور دانلود سایت ممکن است، شروع دانلود با تاخیر باشد و یا سرعت دانلود کند شود، بهتر است لینک دانلود را کپی کنید و در یک نرم افزار مدیریت دانلود (که از اینجا قابل دریافت است) وارد کنید، تا دانلود توسط این نرم افزار صورت بگیرد.– اگر باز هم دانلود نشد، به انتهای لینک دانلود یک علامت سئوال ? اضافه کنید مثال : ?http://dl.yasdl.com/testx.rar و تلاش کنید.– اگر باز هم دانلود نشد، پروکسی و کانکشن مرورگرتون رو هم تست بفرمایید.

این فایل‌ها گفته شده، همان فایل‌های فشرده سازی می‌باشد، که اولا حجم فایل‌ها کم شود و دوم برای راحتی شما کاربران به جای دانلود چندین فایل، فقط یک فایل رو دانلود نمایید .برای باز کردن فایل‌ها فشرده می‌توانید از نرم افزار WinRAR استفاده نمایید .

در ویندوز 8 و 7 و Vista بهتر است روی فایل راست کلیک کرده و روی Run as Administrator کلیک نمایید . با این کار فایل شما اجرا می‌شود .

فایل‌هایی که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمت iso. هستند می‌بایستی ابتدا با استفاده از نرم افزارهای درایو مجازی مانند UltraISO باز شوند، یا بر رویسی‌دی رایت شوند و سپس مورد استفاده قرار گیرند.

– این مشکل یکی از رایج‌ترین مواردی است که از جانب کاربران مطرح می‌شود. ابتدا باید پسورد فایل‌ها www.yasdl.com دوباره با دقت، حروف کوچک، انگلیسی و حتما تایپ نمایید.– مشکل حل نشد باید فایل دانلودی رو Repair کنید. اکثر فایل‌های آپلود شده قابلیت ترمیم را دارا می‌باشند به این معنی که شما قبل از آنکه فایل را مجدداً دانلود کنید، می‌توانید شانس خود را برای ترمیم آن فایل نیز امتحان کنید و در صورتی که فایل ترمیم نشد، اقدام به دانلود مجدد آن فایل کنید .– برای ترمیم فایل‌ها نرم افزار Winrar را اجرا نموده، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید و تمامی‌پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل‌ها به اکسترکت بپردازید. در صورتی که باز هم با پیغام CRC مواجه شدید، تنها راه دانلود مجدد فایل/قسمت خراب است.این آموزش رو هم مطالعه بفرمایید: راهنمای تعمیر فایل‌های خراب RAR و استخراج فایل‌های سالم

این مشکل به خاطر دانلود همزمان چندین فایل می‌باشد، شما باید فایل‌هایی را که قصد دانلود آنها را دارید تک تک دانلود کنید و پس از دانلود یک فایل به سراغ دانلود فایل بعدی بروید ولی اگر همزمان دانلود چندین فایل را شروع کنید ممکن است با پیغام خطای 503 مواجه شوید.اگر در حال دانلود فایلی نیستید به انتهای لینک دانلود یک علامت سئوال ? اضافه کنید و تلاش کنید.مثال : ?http://dl.yasdl.com/testx.rar

ابتدا باید نرم افزار Winrar رو به آخرین نسخه آپدیت نمایید. فایل‌هایی که این ارور رو دارند باید ریپیر نمایید.مشکل حل نشد: به انتهای لینک دانلود یک علامت سئوال ? اضافه کنید و دوباره آن پارت را دانلود بفرمایید.مثال : ?http://dl.yasdl.com/test.rarاین آموزش رو هم مطالعه بفرمایید: راهنمای تعمیر فایل‌های خراب RAR و استخراج فایل‌های سالم

به وسیله نرم افزار های، پخش فایل‌های صوتی و تصویری قادر به بازکردن و مشاهده فایل‌های تصویری هستید .توصیه ما به شما نرم افزار KMPlayer یا Media Player Classic می‌باشد .

این مشکل به این خاطر است که شما تمامی‌قسمت های فایل مورد نظر را دانلود نکرده اید، در برخی موارد یک فایل حجیم برای دانلود راحت‌تر به چند قسمت تقسیم شده اند، شما می‌بایستی تمامی‌قسمت ها را دانلود کنید تا بتوانید از آن فایل استفاده کنید و در صورتی حتی یکی ار قسمت ها را دانلود نکنید قادر به استفاده از آنها نخواهید بود و با پیغام فوق مواجه می‌شوید.

این مشکل به خاطر از کار افتادن لینک دانلود به وجود می‌آید که شما از طریق بخش نظرات همون پست می‌توانید، آن را به اطلاع ما برسانید تا برطرف شود.

منبع

راهنمای دانلود و رفع مشکلات کاربران
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا